Reklama

Reklama

Karta płatnicza przedpłacona?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Karta płatnicza przedpłacona? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Czy można posiadać kartę płatniczą niepowiązaną z żadnym rachunkiem bankowym? Można. Na rynku pojawiła się karta Up and Go, którą zasilamy z dowolnego rachunku albo Blika, a następnie dokonujemy transakcji płatniczych w sklepach, przez internet czy wypłacić gotówkę z bankomatu.

Kartę płatniczą Up and Go określa się jako starter bankowy albo kartę przedpłaconą. Produkt powstał w ramach współpracy Santander Bank Polska, brytyjskiego fintechu DiPocket i Mastercard, a sprzedawana jest w sieci sklepów Żabka.

Starter bankowy Up and Go zawiera kartę przedpłaconą Mastercard, której zasilenie, pozwala na dokonywanie transakcji zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Posiadacz Up and Go może wypłacać gotówkę w bankomatach oraz sklepach. Dzięki usłudze Google Pay, karta umożliwia również płatności telefonem.

Up and Go można zasilać na różne sposoby. Aby na karcie znalazły się środki, można wykonać przelew z dowolnego rachunku bankowego lub karty kredytowej, czy Blika. Dedykowana temu produktowi aplikacja, udostępniona dla użytkowników systemów Android oraz iOS, daje możliwość bezpłatnego i natychmiastowego przesyłania środków wśród zarejestrowanych użytkowników.

Poprzez aplikację można też zamówić dodatkowe karty Up and Go w 4 walutach: PLN, EUR, GBP oraz USD. Istnieje także możliwość wygenerowania kart wirtualnych. Starter kosztuje 19,99 zł. Korzystanie z karty, jak i przelewy krajowe w PLN są bezpłatne. Opłaty nie są pobierane również za wypłaty dokonywane w bankomatach sieci Santander Bank Polska i w sklepach Żabka. Więcej na temat startera Up and Go można przeczytać na stronie upcard.pl. Produkt na razie wprowadzono do większości sklepów Żabka na terenie Poznania i Lublina.

Źródło: wirtualnemedia.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy