Reklama

Reklama

Katastrofa budowlana, runęła ściana kamienicy przy ul. Rewolucji [WIDEO LIVE]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Katastrofa budowlana, runęła ściana kamienicy przy ul. Rewolucji [WIDEO LIVE] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Po godzinie 9.00 doszło do zawalenia jednej ze ścian kamienicy przy ulicy Rewolucji 1905 r. 29 w Łodzi. Na tę chwilę wiadomo, że w nieruchomości trwały prace remontowe, nie ma informacji o poszkodowanych.

Reklama

Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Kierowców prosimy o omijanie miejsca zdarzenia, przejazd między ulicami Wschodnią i Kilińskiego jest niemożliwy. Korek zaczyna się już na ul. Zachodniej, utrudnienia powstają również na Kilińskiego.

Przypomijmy, że dokładnie 2 września br. doszło do zawalenia kamiecy znajdującej się przy ul. Rewolucji 31. W obydwu budynkach były równolegle prowadzone prace rewitalizacyjne.

Na miejscu jest reporter TuŁódź.pl, informacje będziemy przekazywać na bieżąco.

  • godz. 9.45: Nie ma ofiar, zawaliła się klatka schodowa od strony podwórka.

  • godz. 10.03: Na miejsce przyjechała ratownicza grupa poszukiwawcza z psami.

  • godz. 10.07: Rzecznik PSP Łukasz Górczyński: Ruch na ulicy Rewolucji może być wstrzymany nawet przez kilka dni. Od mieszkańców okolicznych budynków wiadomo, że w komórkach, na które zawaliła się klatka schodowa kamienicy przebywali czasem bezdomni, stąd gruzowisko musi być sprawdzone z użyciem psów ratowniczych.
  • godz. 10.42: Robotnicy wykonujący na miejscu prace remonotowo-budowlane związane z rewitalizacją kamienicy przy ul. Rewolucji 1905 r. 29 przekazali, że w momencie runięcia części budynku cała załoga -około 50 osób - wykonywała prace na nieruchomości obok. Na twarzach robotników, z którymi rozmawia nasz reporter widać emocje i przerażenie. Nikomu z ekipy remontowej nic się nie stało. Pracownicy zapewniają, że roboty były wykonywane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, a firma posiadała wszelkie pozwolenia.

    Obecnie na facebooku prowadzimy transmisję na żywo sprzed zawalonego budynku:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy