Reklama

Reklama

Łódź sukcesu. Łódzka firma Bluerank została oficjalnym partnerem Facebooka. Gratulujemy!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Łódź sukcesu. Łódzka firma Bluerank została oficjalnym partnerem Facebooka. Gratulujemy! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Facebook rozpoczyna współpracę z kluczowymi agencjami w Polsce w ramach programu Facebook Marketing Partners for Agencies. Wśród firm, które otrzymały status oficjalnego partnera znalazł się Bluerank, gdzie zespół Social Ads realizuje kampanie reklamowe dla takich klientów jak Unilever, Promedica24, Rainbow czy Mall.pl. Z programu skorzystają także klienci Bluerank, którzy będą mogli liczyć na szerokie wsparcie specjalistów Facebooka.

Reklama

Program Facebook Marketing Partners for Agencies jest dedykowany agencjom, które są ekspertami w dostarczaniu rozwiązań na platformach Facebooka oraz oferują strategiczne podejście i wiedzę na temat wszelkich aspektów związanych z zarządzaniem kampaniami reklamowymi.

!reklama!

Program zapewnia jeszcze lepszy i szerszy dostęp do narzędzi, zasobów i edukacji, zarówno dla partnerów jak i ich klientów.

Aby przystąpić do programu i otrzymać status Facebook Marketing Partner, agencje musiały wykazać się wysokimi wynikami realizowanych kampanii, jakością projektów czy odpowiednim portfolio klientów.

- Z Facebookiem blisko współpracujemy od kilku lat. Przyznany certyfikat jest potwierdzeniem jakości i doświadczenia, które na co dzień oferujemy naszym partnerom. Udział w programie jest dla nas szansą na dalszy rozwój obszaru Social Ads, który dzięki wsparciu Facebooka będzie mógł oferować naszym partnerom jeszcze lepsze rozwiązania reklamowe i zwiększać ich skuteczność - mówi Maciej Gałecki, CEO Bluerank

Od ponad czterech lat siedmioosobowy zespół Social Ads Bluerank realizuje kampanie reklamowe, w pełni wykorzystując możliwości biznesowe platformy. Projekt zrealizowany dla Promedica24, Facebook prezentuje na swojej stronie jako przykład success stories.

- Cały zespół intensywnie przygotowywał się do udziału w programie. Wszyscy specjaliści posiadają certyfikaty Facebooka, potwierdzające ich specjalistyczną wiedzą na temat platformy. Jesteśmy na bieżąco z wprowadzanymi nowościami, tak aby móc je później wdrażać u naszych klientów - dodaje Justyna Burchard, Social Ads Team Lead, Bluerank

Dział Social Ads realizuje kampanie płatne także na innych platformach społecznościowych, takich jak LinkedIn, Twitter czy TikTok.

Bluerank

Bluerank to łódzka firma. Jest biznesowym partnerem największych firm w Polsce i na świecie, świadczący usługi z zakresu tworzenia i realizowania strategii marketingu internetowego. Ponad 100. osobowy zespół Bluerank dostarcza klientom rozwiązania, które pomagają kształtować najkorzystniejsze dla nich decyzje zakupowe ich konsumentów w Internecie. W 2016 roku Google uznał Bluerank najlepszą agencją w regionie EMEA. W 2020 zajął drugie miejsce w Europie w rankingu najliczniej nagradzanych agencji w prestiżowym konkursie European Search Awards.

Źródło: Bluerank

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy