Reklama

Reklama

Łódź. „Szybcy i Wściekli: łódzki drift” na łódzkim lotnisku. W internecie pojawił się filmik, o którym głośno było na długo przed premierą [wideo]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Łódź. „Szybcy i Wściekli: łódzki drift” na łódzkim lotnisku. W internecie pojawił się filmik, o którym głośno było na długo przed premierą [wideo] - Zdjęcie główne

Łódź. „Szybcy i Wściekli: łódzki drift” na łódzkim lotnisku. W internecie pojawił się filmik, o którym głośno było na długo przed premierą (fot. Canva)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Łódź. W serwisie YouTube pojawił się nowy kanał - Miszmasz Łódzki, a wraz z nim światło dzienne ujrzało wideo, o którym głośno zrobiło się na długo przed premierą. Mowa o filmiku przedstawiającym drifterów, którzy prezentowali swoje umiejętności na płycie łódzkiego lotniska.

Reklama

Łódź. Zniszczona płyta łódzkiego lotniska. „Udostępnienie nastąpiło w ramach współpracy promocyjnej z Urzędem Miasta Łodzi”

Część płyty łódzkiego lotniska została zamieniona w tor driftowy. Niestety po świetnej zabawie grupy kierowców pozostały spore zniszczenia. 

!reklama!

- Kto zapłaci za zniszczoną płytę lotniska? - pytali już w kwietniu internauci.

Jak się okazało ta część płyty postojowej, na której miało miejsce driftowanie, była przeznaczona do odnowienia. W związku z tym, postanowiono wpuścić na nią kierowców i nie przejmowano się zbytnio szkodami, które mogą wyrządzić.

- Koszty nie zostały jeszcze ustalone, w związku z planowanymi wcześniej pracami konserwacyjnymi na PPS, określenie kosztów będzie możliwe dopiero po wyłonieniu wykonawców, wykonaniu prac i odbiorze. W ubiegłym roku, w wakacje, prowadzone były prace ziemne na tym fragmencie płyty, prace naziemne planowane były na ten rok - mówił dwa miesiące temu Artur Fraj, dyrektor handlowy łódzkiego lotniska. 

I dodał: - Wydzielony fragment płyty postojowej dla samolotów (PPS) na łódzkim lotnisku został udostępniony na potrzeby nakręcenia filmu promującego kreatywne aktywności, w ramach serii takich filmów realizowanych przez Łódzkie Centrum Wydarzeń. Udostępnienie nastąpiło w ramach współpracy promocyjnej z Urzędem Miasta Łodzi.

Polecamy: Tor driftowy na łódzkim lotnisku. Kto zapłaci za zniszczenia wyrządzone podczas zabaw kierowców? [wideo]

Łódź. Miszmasz Łódzki opublikował filmik o drifcie. Jak wrażenia?

Do tej pory w internecie dostępny był jedynie materiał na kanale JazdaBardziejBokiem. Łodzianie czekali natomiast, aż światło dzienne ujrzy wspomniany film realizowany przez Łódzkie Centrum Wydarzeń. I się doczekali.

Publikacja wideo pod nazwą „Szybcy i wściekli: łódzki drift” zbiegła się w czasie z kinową premierą „Szybkich i wściekłych 9”, których możecie oglądać na ekranach niemal w całym województwie.

Polecamy: Szybcy i Wściekli 9 Łódź. Gdzie oglądać w Łodzi i okolicach? [kina, godziny seansów]
Nasi Czytelnicy, podejrzewali, że Miszmasz Łódzki jest prowadzony przez UMŁ, a ten kanał to kolejny pomysł, po gazecie Łódź.pl, na dotarcie do szerokiej rzeszy odbiorców. 

„Kanał nie jest prowadzony na zlecenie Urzędu Miasta Łodzi” - poinformowało nas natomiast Biuro Rzecznika Prasowego Prezydent Miasta Łodzi.

Za realizację materiału odpowiedzialne jest natomiast Łódzkie Centrum Wydarzeń, czyli miejska jednostka organizacyjna podległa Urzędowi Miasta Łodzi. Podobne rozwiązanie zastosowano w przy wspomnianej wcześniej gazecie, za której wydanie oficjalnie odpowiada inna miejska jednostka - Biblioteka Miejska w Łodzi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy