Reklama

Reklama

Łódzka fabryka BSH po raz pierwszy w Polsce rozpoczęła produkcję wąskich zmywarek

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Łódzka fabryka BSH po raz pierwszy w Polsce rozpoczęła produkcję wąskich zmywarek - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Największa fabryka w Grupie BSH,  produkująca zmywarki i zlokalizowana w Łodzi, rozpoczęła produkcję nowych modeli. Po raz pierwszy mury fabryki przy ul. Jędrzejowskiej opuściły wąskie zmywarki (o szerokości 45 cm). Urządzenia marek Bosch i Siemens będą  dostępne w wersji wolno stojącej oraz do zabudowy.

Reklama

!reklama! 

Dotychczas łódzka fabryka BSH specjalizowała się w produkcji zmywarek szerokich (60 cm). Wąskie zmywarki o szerokości 45 cm po raz pierwszy opuściły linie fabryki przy ul. Jędrzejowskiej w połowie maja.

- Do rozpoczęcia produkcji nowych  modeli przygotowywaliśmy się od wielu miesięcy. Wybudowaliśmy nową linię produkcyjna , a kolejna pojawi się do końca tego roku - mówi Andrzej Maślak, Dyrektor Działu Komunikacji.

Docelowo łódzka fabryka będzie odpowiadać za globalną produkcję tego typu  zmywarek. Nowością również jest, że po raz pierwszy zmywarki produkowane w Łodzi będą trafiać na rynki Ameryki Północnej, Australii i Azji.

Nowe modele posiadają funkcje współtworzone i wdrażane przez inżynierów z łódzkiej fabryki. Będą to zmywarki zaawansowane technologicznie z  możliwością podłączenia do Internetu za pomocą ekosystemu Home Connect. Pozwoli to na zdalną obsługę i dostosowanie parametrów zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Home Connect w razie awarii urządzenia umożliwia również zdalną diagnozę przez Serwis Fabryczny BSH.  Dzięki temu serwisant przyjedzie w pełni przygotowany do dokonania naprawy w czasie jednej wizyty.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku portfolio AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau. BSH posiada w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań.

BSH Home Applianes Group została utworzona w 1967 roku wspólnie przez Robert Bosch GmbH (Stuttgart) oraz Siemens AG (Monachium). Od stycznia 2015 roku w całości należy do Grupy Bosch.

Źrodło: BSH

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy