Reklama

Reklama

Łódzka IKEA otwiera się po siedmiu tygodniach zamknięcia. W jakich godzinach będzie otwarta?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Łódzka IKEA otwiera się po siedmiu tygodniach zamknięcia. W jakich godzinach będzie otwarta? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W poniedziałek 4 maja, po siedmiu tygodniach czasowego zamknięcia, sklepy stacjonarne IKEA znów przyjmą klientów.

Reklama

!reklama!

Sklepy będą otwarte w dotychczasowych godzinach. Podczas zakupów będą obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa, zgodne z aktualnymi wymogami prawnymi oraz panującymi w IKEA globalnymi standardami.

Godziny otwarcia od 04.05.2020 r.:

  • PN-SB 10:00 - 21:00
  • ND 10:00 - 20:00
Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów zawsze jest dla nas najważniejsze. Dlatego też wszystkie nasze sklepy są bardzo dobrze przygotowane pod względem bezpieczeństwa na przyjęcie klientów. Ponowne uruchomienie sprzedaży stacjonarnej w sklepach IKEA jest również elementem naszej troski o ciągłość biznesu i tym samym utrzymanie stabilizacji życiowej naszych pracowników - mówi Carolina Garcia Gomez, Prezeska IKEA Retail Polska i Dyrektorka ds. Zrównoważonego Rozwoju.

IKEA dobrowolnie zamknęła dla klientów wszystkie 11 sklepów w Polsce 14 marca br. Obowiązujące przepisy dotyczące drugiego etapu łagodzenia obostrzeń w funkcjonowaniu gospodarki pozwalają wznowić sprzedaż stacjonarną.

Dla KEA ważne jest, aby dzięki wprowadzeniu nowych procedur i stworzeniu bezpiecznego środowiska pracy oraz miejsca zakupów zachować ciągłość biznesową, w jak największym stopniu. Aby dbać o naszych pracowników musimy również dbać o naszą firmę. Takie postępowanie pomaga nam chronić źródła dochodów i stawia nas na lepszej pozycji, aby wyjść z tej sytuacji możliwie z jak najmniejszą szkodą. Jesteśmy wdzięczni za optymizm, elastyczność i jedność naszych pracowników w tych wyjątkowych czasach - uzupełnia Carolina Garcia Gomez

Grupa Ingka w Polsce posiada obecnie jedenaście sklepów IKEA i trzynaście Punktów Odbioru Zamówień, które zarządzane są przez IKEA Retail. Jest również właścicielem pięciu centrów handlowych zarządzanych przez Ingka Centres Polska.

Źródło: IKEA

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy