Reklama

Reklama

Łódzki senator deklaruje pracę nad ustawą na rzecz zwierząt – zgłosi poprawki w sprawie działalności schronisk

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Łódzki senator deklaruje pracę nad ustawą na rzecz zwierząt – zgłosi poprawki w sprawie działalności schronisk - Zdjęcie główne

Łódzki senator deklaruje pracę nad ustawą na rzecz zwierząt – zgłosi poprawki w sprawie działalności schronisk (fot. FB Krzysztof Kwiatkowski)|wiadomości łódzkie|Łódź|TuŁódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Senator Krzysztof Kwiatkowski, burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego i prezes Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami spotkali się by porozmawiać o problemach bezdomnych zwierząt oraz schronisk.

Reklama

Nieprzypadkowo spotkanie odbyło się w Aleksandrowie Łódzkim, które świetnie radzi sobie z problemem bezdomnych zwierząt. Senator poinformował o najnowszych zmianach legislacyjnych, dotyczących procedowanej obecnie ustawy o zwierzętach futerkowych.

!reklama!

- Uzgodniłem z marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim, że Komisja Ustawodawcza zajmie się tym projektem. Już czas, żeby jako jeden z ostatnich krajów w Europie Polska mogła powiedzieć, że nie zarabia się tu brudnych pieniędzy Deklaruję, że zrobię wszystko, aby Senat jak najszybciej skończył pracę nad tym projektem  wprowadzając pewne poprawki - mówi Senator. 

Senator zapewnił również, że będzie wnosić poprawki do ustawy regulującej działanie prywatnych schronisk.

Podczas spotkania burmistrz Aleksandrowa, Jacek Lipiński poinformował zebranych o wdrożonym przez niego szerokim planie sterylizacji zwierząt z aleksandrowskiego schroniska i zapewnieniu im dożywotniej, bezpłatnej opieki weterynaryjnej. Wspomniał również o miłym bonusie dla osób, które będą chciały zaopiekować się psem-seniorem – taka osoba dostanie również karmę dla nowego pupila.

Źródło: Radio Łódź, TV TOYA

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy