Reklama

Reklama

Łódzki sprzęt sprzedawany za Oceanem – BSH wprowadza kolejne produkty na amerykański rynek

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Łódzki sprzęt sprzedawany za Oceanem – BSH wprowadza kolejne produkty na amerykański rynek - Zdjęcie główne

Łódzki sprzęt sprzedawany za Oceanem – BSH wprowadza kolejne produkty na amerykański rynek (fot. UML) |wiadomości łódzkie|Łódź|TuŁódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Łódzkie fabryki należące do BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego przeszły pomyślnie trudną i wymagającą certyfikację UL (Underwriter Laboratories), która nadaje certyfikat spełnienia norm bezpieczeństwa wymaganych na rynku Stanów Zjednoczonych.

Reklama

Od tej pory nowe modele zmywarek i suszarek do ubrań będą służyć konsumentom również za Oceanem. 

!reklama!

Dotychczas BSH na rynku USA sprzedawała wentylacyjne suszarki do ubrań. Certyfikat UL umożliwił produkcję i sprzedaż suszarek kondensacyjnych o szerokości 24’’.Zmywarki marki Bosch są dostępne w Stanach od wielu lat. Jednak w tym roku po raz pierwszy urządzenia dostarczane za Ocean zostały wyprodukowane w łódzkiej fabryce przy ul. Jędrzejowskiej.

Certyfikat UL gwarantuje, że urządzenie spełnia normy bezpieczeństwa obowiązujące w USA, które różnią się od europejskich. Przede wszystkim zmywarka czy suszarka musi być  przygotowana do pracy pod innym napięciem elektrycznym, a co za tym idzie, elementy  elektroniczne znajdujące się w urządzeniu muszą spełniać wszystkie wymagania stawiane przez rynek amerykański. Instytut wskazuje także materiały, z których można produkować komponenty do urządzeń na tamtejszy rynek.

Biorąc pod uwagę powyższe wymagania, zespoły projektowe w każdej z fabryk musiały tak przygotować urządzenia, aby spełniały one normy amerykańskie, a jednocześnie wymagania jakościowe koncernu BSH.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku portfolio AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau. BSH posiada w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań.  

Źródło: mat. prasowe

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy