Reklama

Reklama

Miasto chce poznać opinię mieszkańców centrum Łodzi. Przygotowano ankietę w internecie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Miasto chce poznać opinię mieszkańców centrum Łodzi. Przygotowano ankietę w internecie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Dlaczego do życia wybrali śródmieście i jakich inwestycji oczekują w swoim otoczeniu – miasto chce poznać opinie mieszkańców centrum Łodzi, których zaprasza do udziału w krótkiej ankiecie internetowej.

Reklama

Ankieta składa się w sumie z 14 pytań, dzięki którym magistrat chce poznać oczekiwania i motywacje osób zamieszkujących centrum Łodzi. Wypełnienie internetowego formularza zajmuje około 3 minut, a zebrane w ten sposób wnioski mają posłużyć w ocenie atrakcyjności Łodzi dla jej mieszkańców.

Wśród kwestii przedłożonych w ankiecie mieszkańcom centrum Łodzi znajduje się m.in. pytanie o motywacje wyboru Śródmieścia jako miejsca osiedlenia, wskazanie zalet i wad mieszkania w centrum, czy odniesienie do zmian, które dokonują się od kilku lat w w tej części miasta. Jedno z pytań dotyczy też przyszłych kierunków rozwoju ekologicznego Łodzi.

Ponadto, mieszkańcy centrum Łodzi mogą wskazać inwestycje, które z ich punktu widzenia powinny stanowić priorytet dla łódzkiego magistratu, jak np. budowa metra i podziemnej ulicy w Nowym Centrum Łodzi, czy tworzenie parkingów przy stacjach kolejowych i przystankach komunikacji miejskiej. Ankietowani otrzymali również możliwość wypowiedzenia się w dowolnym aspekcie zamieszkiwania Śródmieścia.

Źródło: UMŁ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy