Reklama

Reklama

Na Retkini w Łodzi nielegalnie wylewano nieczystości. Straż Miejska ukarała winnego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

 Na Retkini w Łodzi nielegalnie wylewano nieczystości. Straż Miejska ukarała winnego  - Zdjęcie główne

Szybka interwencja pozwoliła ustalić sprawcę wykroczenia i ukarać go mandatem (fot. Straż Miejska w Łodzi) | wiadomości łódzkie | Łódź | TuŁódź

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Straż Miejska w Łodzi informuje, że w okolicy Górki Retkińskiej ukarano osobę, która nielegalnie pozbywała się nieczystości. Strażnikom Miejskim z Posterunku Retkinia udało się odnaleźć sprawcę wykroczenia i ukarać go mandatem.

Reklama

Na Retkini w Łodzi jeden z mieszkańców nielegalnie pozbywał się nieczystości

!reklama!

Jak informuje Straż Miejska w Łodzi, jedna z funkcjonariuszek w czasie wolnym otrzymała zgłoszenie, że w okolicy Górki Retkińskiej wylewane są nieczystości. Strażniczka potwierdziła zgłoszenie i podjęła interwencję.

Dzięki szybkiej interwencji udało się ustalić osobę, która w nielegalny sposób wylewa nieczystości. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem.

Straż Miejska przypomina, że zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Łodzi opisane działania są zabronione. Karze podlega wylewanie nieczystości ciekłych na teren własnej posesji, jaki i obszar użytku publicznego. Ponadto zabrania się wprowadzania ścieków do gruntu, rowów, rzek, zbiorników wodnych, kanalizacji deszczowej oraz wykorzystywania ich w rolnictwie, jeśli przepisy prawa nie stanowią inaczej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy