Reklama

Reklama

Nie uwierzysz, jak wiele tajemnic kryje się w centrum miasta. Zielona Synergia [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Nie uwierzysz, jak wiele tajemnic kryje się w centrum miasta. Zielona Synergia [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Od lat budują tak, by coś stworzyć, a nie zniszczyć. Planują odpowiedzialnie, by nie zostawić po sobie betonowego bałaganu, ale by dać nową jakość pełną zieleni, odpoczynku dla oczu,  możliwości głębokiego wdechu świeżego powietrza. Wszystko w środku miasta. 

Reklama

Gdyby przyjąć definicję synergii zamieszczoną w Wikipedii to dowiemy się, że słowo to oznacza

"współdziałanie różnych czynników, którego efekt jest większy niż suma poszczególnych oddzielnych działań".

Tak właśnie działają właściciele obiektów rewitalizowanych i stawianych od podstaw w samym centrum miasta, między Wólczańską a Gdańską nieopodal Mickiewicza. Ich pierwsza, sztandarowa inwestycja nazywa się właśnie Synergia i to ona wyznaczyła standardy projektowania dla kolejnych pomysłów. 

Przechadzamy się z pomysłodawcami niezwykłych rozwiązań po niezwykłych przestrzeniach. Dzięki naszym przewodnikom odkrywamy zakamarki miasta dotychczas zakryte dla zwykłych przechodniów, dziś powoli odsłaniane i pokazywane światu. Widzimy obiekty absolutnie zjawiskowe, jak choćby unikatowe drzewo z ponad stuletnią historią. Dowiadujemy się jak będą funkcjonować pszczele pasieki na dachu i jak park kieszonkowy może zburzyć międzyludzkie (i międzypodwórkowe) mury. 

Przedziwny kwartał w starej dzielnicy Łodzi dziś nabiera nowego kształtu i kolorytu. Dzięki wizji i pasji twórców Synergii poznajemy zupełnie nowe możliwości podejścia do biznesu, który zamiast być agresywny i zorientowany wyłącznie na zysk, daje najpierw od siebie kosztowne inwestycje, by te mogły pracować przez lata dla wszystkich: właścicieli, klientów, sąsiadów i wszystkich mieszkańców naszego miasta. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy