Reklama

Reklama

Niezwykła premiera w AOIA

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Niezwykła premiera w AOIA - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Wzruszająca opowieść o męskości. Zapis relacji ojciec – syn w brawurowym wykonaniu Łukasza Chrzuszcza. Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych zaprasza na niezwykłą premierę.

Reklama

Tato/dram / w reżyserii i wykonaniu Łukasz Chrzuszcza
one man show PREMIERA

Gdy Łukasz Chrzuszcz wchodzi na scenę, jest impreza. Ten doskonały aktor Teatru Nowego im. T. Łomnickiego w Poznaniu zawsze budzi zachwyt i entuzjazm widzów. Niezapomniany Piszczyk ze spektaklu Piotra Ratajczaka i odtwórca charakterystycznych ról w obrazach A. Dudy – Gracz. Tym razem, po raz pierwszy w autorskim projekcie Tatodram, dedykowanym scenie AOIA.

Tato/dram jest wzruszającą opowieścią o męskości. Zapisem relacji ojciec – syn. Chrzuszcz jako reżyser z niebywałą czułością kreuje sytuacje mężczyzny zamkniętego w swych dziecięcych lękach. Z kolei jako aktor, brawurowo przeprowadza bohatera przez proces dojrzewania i walki z autorytetem ojca. Rozczula, zachwyca i bawi. Łukasz Chrzuszcz - jedyny w swoim rodzaju. To ważny tekst. Intymny i męski. Także dla kobiet.

Na podstawie tekstu Serge Kribus „La murmonde”
Reżyseria/wykonanie : Łukasz Chrzuszcz.

Tato/dram / reż. Ł. Chrzuszcz
one man show PREMIERA
Data: 27 października / niedziela / 2019
Godzina: 19:15


Źródło: AOIA

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy