Reklama

Reklama

Ochronka Bałucka Sióstr Salezjanek w Łodzi ze wsparciem od Pięknych Aniołów i Lilou

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ochronka Bałucka Sióstr Salezjanek w Łodzi ze wsparciem od Pięknych Aniołów i Lilou - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Niecałe 50 tysięcy złotych przekazało stowarzyszenie Piękne Anioły i marka Lilou na rzecz dzieci z placówki opiekuńczo wychowawczej „Ochronka Bałucka” Sióstr Salezjanek w Łodzi. Wsparcie było możliwe dzięki akcji charytatywnej „Kobiety w oczach Lilou”. Wzięły w niej udział m.in. tenisistka Agnieszka Radwańska, prezenterka Paulina Sykut Jeżyna, dziennikarka Marzena Rogalska i piosenkarka Reni Jusis.

Reklama

„Ochronka Bałucka” Sióstr Salezjanek w Łodzi otrzymała wsparciem

Środki pozyskano ze sprzedaży fotografii stworzonych na potrzeby akcji „Kobiety w oczach Lilou”. Wystawa zdjęć odbyła się we wrześniu 2020 roku, a pozyskane środki posłużyły do remontu i wyposażenia dziecięcych pokoi oraz do sfinansowania wakacji dzieci nad polskim morzem.

!reklama!

Chwilę to trwało, bo pandemia wydłużyła remont, jednak wszystko jest już gotowe! Z tej okazji twórczyni i właścicielka Lilou Magdalena Mousson-Lestang, założycielka Stowarzyszenia Piękne Anioły Katarzyna Konewecka-Hołój oraz dyrektor Lilou Mateusz Motyczyński odwiedzili wychowanków placówki i świętowali wraz z nimi zakończony remont.

- Spotkanie było wyjątkowe, pełne radości z nowych pokoi oraz wspaniałych chwil spędzonych na rozmowach o marzeniach i pasjach dzieci. Nie zawsze osoby pomagające mają możliwość namacalnie odczuć jak wiele zrobiły dla innych. Cieszę się, że właścicielka marki Lilou i jej przedstawiciele odwiedzili wychowanków placówki i dali im swoją uwagę , czas i serdeczność która na długo zostanie z dziećmi – mówi Katarzyna Konewecka-Hołój ze Stowarzyszenia Piękne Anioły.

Polecamy: Siepomaga Łódź. Leon Grzywa walczy z SMA. Chłopiec potrzebuje leku za 9,5 mln złotych

„Kobiety w oczach Lilou” to unikatowy projekt charytatywny

„Kobiety w oczach Lilou” to unikatowy projekt charytatywny, w którym 49 niezwykłych kobiet zgodziło się zapozować do czarno-białych portretów w biżuterii Lilou. Mateusz Motyczyński, pasjonat fotografii, od wielu lat dyrektor firmy Lilou, stworzył wyjątkową kolekcję zdjęć niezwykłych kobiet o wielkich sercach.

W projekcie wzięły udział między innymi tenisistka Agnieszka Radwańska, prezenterka Paulina Sykut Jeżyna, dziennikarka Marzena Rogalska i piosenkarka Reni Jusis.

Całkowity dochód ze sprzedaży portretów został przekazany Stowarzyszeniu Piękne Anioły i przeznaczony na pomoc dla wychowanków placówki opiekuńczo wychowawczej „Ochronka Bałucka” Sióstr Salezjanek w Łodzi.

Dzięki długoletniej współpracy Lilou i Stowarzyszenia Piękne Anioły ze środków przekazanych przez Lilou udało się już wyremontować kilkadziesiąt mieszkań i pokoi rodzin żyjących w ubóstwie, świetlice szpitalną dla dzieci w Krakowie oraz placówkę opiekuńczo wychowawczą w Cyprzanowie.

Piękne Anioły wykonały ponad 200 remontów dla około 450 dzieci w ramach akcji Słoneczne Pokoje, przeprowadziły remonty 30 sal w szpitalach, hospicjach czy świetlicach środowiskowych i zorganizowały wiele ogólnopolskich zbiórek środków czystości, czy przyborów szkolnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy