Reklama

Reklama

Osiemnasty Łódzki Rajd Przedsiębiorców musi się odbyć!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Osiemnasty Łódzki Rajd Przedsiębiorców musi się odbyć! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W ramach odmrażania nastrojów i niepoddawania się zniechęceniom wywoływanym przez koronawirusa organizatorzy Łódzkiego Rajdu Przedsiębiorców postanowili zaprosić regionalny biznes do kolejnej, już osiemnastej jego edycji. Okrojony, przeformatowany, ale zawsze z fantazją i należną mu dobrą zabawą.

Reklama

Załogi reprezentujące firmy z regionu łódzkiego są zaproszone do dwutygodniowej rywalizacji hybrydowej: część będzie działa się online, część w realu. Pierwsze zmagania rozpoczną się 10 czerwca, ostatnie zaś 26 czerwca. W sobotę 27 czerwca będzie wielki finał i wręczenie pucharów. Wydarzenia te będą transmitowane na żywo i odbędą się w Łodzi.

!reklama!

Rejestracja odbywa się poprzez link na stronie www.rajdprzedsiebiorcow.pl . By się zarejestrować należy utworzyć załogę od 2 do 5 osób, nadać jej nazwę (może być nazwa firmy), wybrać kapitana, który poda przy rejestracji dane kontaktowe (numer telefonu i mail, na który otrzymywać będzie powiadomienia o kolejnych zadaniach) oraz zaakceptować regulamin Rajdu dostępny na stronie. Rejestracji najlepiej dokonać przed 10 czerwca, ale załogi które dołączą do nas nieco później też mają szansę na wygraną. Wszystkie szczegóły na temat rajdu znajdziemy na stronie organizatora.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, trzeba jednak pamiętać, że Łódzki Rajd Przedsiębiorców to impreza charytatywna. Co roku podczas rajdu zbierane są środki dla podopiecznych Fundacji Gajusz. Podobnie jest i w tym roku. Dodatkowo tegoroczna edycja będzie wymagała niemałej kreatywności w działaniach charytatywnych, ale o tym więcej na stronie rajdu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy