Reklama

Reklama

Ostatni dzwonek, aby przystąpić do projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ostatni dzwonek, aby przystąpić do projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź To już ostatnia chwila na przystąpienie do prestiżowego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Nabór kończy się w najbliższy poniedziałek 24 czerwca o godzinie 15.00.

Reklama

Do tego czasu wszyscy nauczyciele i edukatorzy chętni do zdobywania wiedzy z zakresu algorytmiki i programowania oraz prowadzenia kółek informatycznych dla dzieci i młodzieży mogą złożyć wniosek o grant.

Każda zainteresowana osoba może się ubiegać o 2 granty w ramach jednej edycji. Maksymalna wnioskowana kwota grantu to 800 zł brutto/miesięcznie na prowadzenie jednego koła. Grant trwa 8 miesięcy.

Centrum Mistrzostwa Informatycznego to projekt grantowy, któremu patronują Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Cyfryzacji i NASK. Liderem projektu jest Politechnika Łódzka w partnerstwie z Politechniką Gdańską, Warszawską, Wrocławską, krakowskim AGH i trzema NGOsami. Celem projektu jest podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej oraz aktywizowanie dzieci 
i młodzieży uzdolnionej informatycznie.

Szczegółowe informacje na stronie https://cmi.edu.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy