Reklama

Reklama

Pociągi interREGIO w relacji Łódź - Warszawa z postojami na stacji Grodzisk Mazowiecki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pociągi interREGIO w relacji Łódź - Warszawa z postojami na stacji Grodzisk Mazowiecki - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Od poniedziałku 15 czerwca, pociągi interREGIO uruchomione przez POLREGIO w relacji Łódź Fabryczna – Warszawa Wschodnia – Łódź Fabryczna zatrzymują się na stacji Grodzisk Mazowiecki, umożliwiając mieszkańcom łatwiejszą podróż do stolicy i do Łodzi.

Reklama

Od czerwcowej korekty rozkładu jazdy pociągów, na stacji Grodzisk Mazowiecki zaplanowano postoje pociągów InterREGIO uruchamianych przez POLREGIO na trasie Łódź – Warszawa – Łódź.

 !reklama!

Nowe połączenia z Grodziska Mazowieckiego zapewnią pasażerom w godzinach porannych i popołudniowych wygodną podróż do Warszawy z konkurencyjną ceną biletów i atrakcyjnym czasem przejazdu.

Pociągi  interREGIO na trasie Łódź – Warszawa są obsługiwane nowoczesnym taborem, wyposażonym w m.in. wygodne fotele, klimatyzację, wi-fi, gniazdka, ładowarki indukcyjne, a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

– Postoje pociągów interREGIO w Grodzisku Mazowieckim to wyjście naprzeciw oczekiwaniom pasażerów. Od 15 czerwca wprowadzamy postoje dwóch naszych pociągów do Warszawy i dwóch pociągów do Łodzi, ale nie wykluczamy rozwoju naszej oferty. Dla podróżnych na trasie Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Wschodnia –  Grodzisk Mazowiecki wprowadzamy  atrakcyjną ofertę „Połączenie w Dobrej Cenie”.

Będzie ona obowiązywać przy przejazdach na podstawie biletów jednorazowych i miesięcznych okresowych imiennych. Koszt przejazdu w jedną stronę według taryfy normalnej wyniesie tylko 9 zł, a cena biletu miesięcznego w obie strony to tylko 180 zł. W ramach oferty obowiązują także ulgi ustawowe, np. szkolne, studenckie, dla osób niepełnosprawnych – powiedział Ryszard Sikora, z-ca Dyrektora Łódzkiego Zakładu POLREGIO.

Bilety jednorazowe według oferty „Połączenie w Dobrej Cenie” można nabyć w kasie biletowej, u konduktora, w automacie biletowym, w systemie sprzedaży biletów POLREGIO – na stronie polregio.pl oraz w aplikacji mobilnej POLREGIO, a także w aplikacjach mobilnych i serwisach internetowych partnerów.

Na stacji Grodzisk Mazowiecki będą zatrzymywać się pociągi InterREGIO relacji:
Łódź Fabryczna – Warszawa Centralna/Wschodnia

  • Poc. IR 10131 Grodzisk Mazowiecki godz. 6:12 - Warszawa Wsch. godz. 6:51
  • Poc. IR 10141 Grodzisk Mazowiecki godz. 14:12 - Warszawa Centralna godz. 14:25
Warszawa Wschodnia -  Łódź Fabryczna

  • Poc. IR 11126 Grodzisk Mazowiecki godz. 10:00
  • Poc. IR 11130 Grodzisk Mazowiecki godz. 14:03
Źródło: mat. prasowe

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy