reklama
reklama

Podwyżki prądu będą gigantyczne! Zainwestuj z Synteza OZE we własne źródło energii

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Aż o 300 procent wzrosło zainteresowanie fotowoltaiką w Łodzi i okolicach. Na samowystarczalność w zakresie energii elektrycznej decydują się duże przedsiębiorstwa, klienci indywidualni, a także coraz częściej wspólnoty mieszkaniowe. W ciągu najbliższych dwóch lat ceny energii elektrycznej wzrosną aż o 120 procent. Lepiej już teraz zainwestować w panele fotowoltaiczne. W fotowoltaice tak w Łodzi, jak i w całej Polsce specjalizuje się spółka Synteza OZE. Branżowe media lokują firmę w TOP 10 wśród przedsiębiorstw specjalizujących się w odnawialnych źródłach energii.
reklama

Z instalacjami fotowoltaicznymi od Synteza OZE uniezależnisz się od kaprysów dostawców energii

Podwyżki, podwyżki, dookoła podwyżki. Żywność, gaz, prąd, paliwo. Według zapowiedzi ekonomistów będzie coraz drożej. W zakresie żywności, paliwa czy gazu jesteśmy zależni od innych. Jeśli chodzi o energię elektryczną, warto pomyśleć o samowystarczalności. Zwłaszcza że ceny energii elektrycznej w ciągu najbliższych dwóch lat mogą wzrosnąć o 120 procent. Dlaczego?

- Brak przestrzegania unijnych zaleceń dotyczących konieczności rozwoju i wsparcia sektora odnawialnych źródeł energii spowodował konieczność płacenia ogromnych kar za emisję dwutlenku węgla do atmosfery, co będzie skutkowało w najbliższych latach podwyżkami - mówi Piotr Matuszczak, dyrektor Regionu Centrum w Synteza OZE. Zakłady energetyczne przełożą te obciążenia bezpośrednio na nas wszystkich, oczywiście stopniowo, z uwagi na obawy o protesty.

Właściciele domków jednorodzinnych, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorcy coraz częściej chcą uniezależnić się od "kaprysów" dostawców energii. Dlatego inwestują w fotowoltaikę.

- Zainteresowanie jest ogromne. Dotąd takiego nie było. Wzrosło o 300 procent w stosunku to ubiegłych lat - dodaje dyrektor Matuszczak.

W fotowoltaikę z Syntezą OZE inwestują wspólnoty mieszkaniowe i duże łódzkie firmy

Do Synteza OZE zgłaszają się prywatni inwestorzy, wspólnoty mieszkaniowe, małe, średnie i duże firmy, np. DK Partner, A&A, TME, Delia Cosmetics, Panattoni czy Strabag.

Synteza OZE należy do bardzo wąskiego grona prawdziwych liderów rynku fotowoltaicznego w Polsce. Portale branżowe umieszczają Syntezę OZE w TOP 10 w kraju. Światowa jakość paneli, gwarancja premium i wsparcie na każdym etapie inwestycji, od doradztwa poprzez realizację i serwis.

Firma posiada 20 oddziałów regionalnych w Polsce, a także kilka oddziałów własnych hurtowni ze sprzętem fotowoltaicznym www.sunprofi.pl (zaopatruje się w nich duża część konkurencji). Potencjał Syntezy OZE jest ogromny:

  • uczciwe i atrakcyjne rynkowo ceny
  • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • w imieniu Klienta pracownicy firmy dokonują praktycznie wszelkich formalności
  • optymalna dostępność i sprawność realizacji
  • najwyższa jakość urządzeń i serwisu
  • ekskluzywny dostęp do preferencyjnych opcji ultra szybkiego i sprawnego finansowania na najlepszych rynkowo warunkach
  • wykwalifikowana polska kadra
Nic więc dziwnego, że Synteza OZE ma na swoim koncie ponad 6 tys. realizacji.

Synteza OZE - od profesjonalnego projektu przez sprawną realizację aż po pełną satysfakcję klienta 

Jak wygląda montaż paneli w praktyce? Ile trwa w przypadku domków jednorodzinnych, ile na budynkach wielorodzinnych? Synteza OZE posiada dużą liczbę własnych, profesjonalnych i doświadczonych brygad monterskich. Dlatego proces instalacji na przeciętnym domu, przy dobrych warunkach atmosferycznych, trwa zwykle jeden dzień. Standardem jest nawet montaż dwóch niedużych instalacji dziennie. W przypadku większych budynków jest więcej zmiennych - charaktesrystyka obiektu, przeszkody na dachu, rodzaj pokrycia. Trzyosobowy zespół montuje zwykle około 10 kWp dziennie.

Same instalacje wykonywane są średnio na przestrzeni od 4 do 5 tygodni od podpisania umowy. A zatem, jeśli zdecydujemy się na panele fotowoltaiczne niezwłocznie, to przy dobrej pogodzie, otrzymamy instalację jeszcze w tym roku. Jak szybko inwestycja się nam zwróci?

- Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe już dziś często wykorzystują fotowoltaikę do oświetlania lub ogrzewania części wspólnych zarządzanych przez siebie obiektów. Do tej pory koszt właściwie dobranej pod kątem mocy instalacji zwracał się na przestrzeni 5-7 lat - dodaje Piotr Matuszczak. - W firmach, które zużywały go na bieżąco w czasie rzeczywistym, zwrot następował szybciej niż w gospodarstwach domowych.

Dyrektor Matuszczak uważa, że okres oczekiwania na zwrot inwestycji w obliczu podwyżek, jeszcze się skróci.

- Ci, którzy są za pan brat z matką wszystkich nauk - matematyką, nawet jeśli nie mają w budżecie wygenerowanych środków na ten cel, uruchamiają za naszym pośrednictwem ekonomiczne, dedykowane dla fotowoltaiki finansowanie i przez kilka lat płacą raty równe rachunkom. Rachunki niebawem brutalnie wzrosną, a rata nie - tłumaczy Piotr Matuszczak.

Dzięki instalacji fotowoltaicznej po kilku latach możemy się cieszyć z energii za darmo i to dożywotnio.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama