Portal TuŁódź zatrudni specjalistę ds. reklamy [oferta pracy]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Portal TuŁódź zatrudni specjalistę ds. reklamy [oferta pracy] - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Wiadomości ŁódźInteresuje Cię praca w mediach? Lubisz kontakt z ludźmi? Cenisz sobie nowe wyzawania? W związku z dynamicznym rozwojem portalu poszukujemy osoby do naszego zespołu w Łodzi na stanowisku: specjalista ds. sprzedaży reklamy. Szczegóły poniżej.

TuŁódź.pl to największy niezależny portal internetowy w Łodzi, który od pięciu lat rzetelnie informuje mieszkańców o ważnych dla nich sprawach. Serwis działa dynamicznie na rynku reklamowym, oferując klientom unikalne rozwiązania reklamowe, obejmujące szeroki wachlarz mediów i kanałów dotarcia. Od stycznia 2021r. TuŁódź.pl jest częścią ogólnopolskiej sieci portali lokalnych – Multiportal24.

W związku z dynamicznym rozwojem portalu poszukujemy osoby do naszego zespołu w Łodzi na stanowisku:

specjalista ds. sprzedaży reklamy

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów reklamowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnymi Klientami
  • realizacja i nadzór nad realizowanymi kampaniami reklamowymi
  • aktywny udział w planowaniu rozwoju monetyzacji produktów online
Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B (szczególnie mile widziane doświadczenie w branży reklamowej, prasowej, online, marketingu, agencji reklamowych, telefonii komórkowych i pokrewne)
  • duża samodzielność i świetna organizacja pracy
  • nastawienie na realizację celów
  • umiejętność budowania i utrzymania długotrwałych relacji z Klientami
Oferujemy:

  • stabilną pracę w najszybciej rozwijającym się medium na łódzkim rynku
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja
  • szkolenia wprowadzające do pracy oraz doskonalące umiejętności
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: p.slezak@tulodz.pl w tytule Specjalista ds. reklamy – Łódź z dopiskiem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka TuŁódź Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Zachodniej 70, e-mail: redakcja@tulodz.pl

Informujemy, że Państwa dokumenty aplikacyjne będą wykorzystane tylko i wyłącznie w procesie rekrutacji, do której zgłosili Państwo swój udział. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy