Reklama

Pracuj z nami w Poczcie Polskiej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Pracuj z nami w Poczcie Polskiej - Zdjęcie główne

Praca w Poczcie Polskiej | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Intensywny rozwój sektora e-commerce sprawia, że szczególnie w okresie przedświątecznym Poczta Polska poszukuje osób do pracy na terenie całego kraju. Operator, który wprowadza nową odsłonę usługi kurierskiej Pocztex, zachęca do pracy w naszym regionie.

W Łodzi i regionie na kandydatów czekają oferty zatrudnienia w sortowniach i placówkach pocztowych. Dostępne są oferty  związane z obsługą klienta i dla listonoszy. Można je znaleźć  na stronie www.poczta-polska.pl/aplikuj


 Od początku epidemii koronawirusa Poczta Polska angażuje swoje siły dostarczając przesyłki ze środkami dezynfekcyjnymi i ochrony osobistej m.in.: do szpitali, aptek, szkół i przedszkoli. Spółka jest także zaangażowana w Program Domowej Opieki Medycznej dla osób zakażonych, w ramach którego doręcza i odbiera pulsoksymetry.

Dlatego w ofercie spółki są również zlecenia dla osób, które pomogą w opracowaniu przesyłek pulsoksymetrów oraz dla kierowców z prawem jazdy kategorii B i kategorii C do ich rozwożenia.


Co proponujemy?

Osobom, które chcą zwiększyć swój budżet przed Świętami oferujemy:
- elastyczną formę współpracy w ramach umowy zlecenia
- konkurencyjną stawkę godzinową
- grafik pracy dostosowany do możliwości kandydatów - nasze sortownie pracują  na trzy zmiany, ale można dowolnie zadeklarować godziny pracy
- dogodne lokalizacje w okolicach węzłów komunikacyjnych lub giełdy samochodowej.

Zobacz, jak wygląda praca w sortowni: https://www.youtube.com/watch?v=rHVuOkBYtQ0

Ososby, które zdecydują się pozostać z firmą w ramach umowy o pracę zyskują:
•    stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
•    gwarancję terminowych wypłat
•    premie i benefity (premie miesięczne i premię roczną tzw. „trzynastkę”, fundusz socjalny, dopłaty do opieki medycznej lub karty sportowe)

Poczta Polska jest firmą o ponad 460-letniej tradycji, największym operatorem na rodzimym rynku. Spółka zatrudnia  ponad 70 tysięcy pracowników i zajmuje miejsce w czołówce polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo – kurierskich i logistycznych. Pełni rolę narodowego operatora pocztowego i dysponuje największą w kraju siecią składającą się z  7600 placówek, filii i agencji pocztowych. Ponadto Poczta Polska we współpracy z partnerami, udostępnia obecnie ponad 17 tys. punktów odbioru przesyłek w ramach sieci „Odbiór w Punkcie”, w których klienci komfortowo mogą odebrać i nadać przesyłki, w dogodnej lokalizacji, nie tylko na terenie dużych miast i aglomeracji, ale także w mniejszych miejscowościach.

Z czego jesteśmy dumni?
•    Firma przyjazna osobom z niepełnosprawnością, wskaźnik OZN: 2,42 %
•    Pocztowa Akademia Kariery: staże, praktyki
•    Wspieranie pasji pracowników: cykl „Ludzie z pasją”
•    Partner reprezentacji Polski w AMP Futbolu
•    Uczestniczymy w kampaniach społecznych, ekologicznych
•    Działamy charytatywnie: Fundacja Pocztowy Dar
•    Wydarzenia sportowe np: Bieg o Puchar Poczty Polskiej, Letnie i Zimowe Igrzyska Pracowników Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej

Jeśli szukasz solidnego Pracodawcy – „Pracuj z nami w Poczcie Polskiej” i aplikuj już dziś: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=08d354fa2e4c4ddb8e158caf61274c4a

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy