Reklama

Reklama

Premier Morawiecki gościem specjalnym Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Premier Morawiecki gościem specjalnym Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Już dziś, 16 września w hotelu Vienna House Andel’s Łódź rozpoczyna się Europejskiej Forum Gospodarcze - Łódzkie 2019. Gościem specjalnym Forum będzie premier Mateusz Morawiecki. TuŁódź.pl jest partnerem tego wydarzenia. 

Reklama

Premier Mateusz Morawiecki pojawi się dziś na Gali “Biznes na PLUS” podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi. Wydarzenie będzie miało miejsce w hotelu Vienna House Andel’s. TuŁódź.pl jako partner Forum, będzie miało tam swój press corner.

Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2019

EFG to jedno z największych spotkań gospodarczych w kraju. Eksperci, politycy i samorządowcy oraz przede wszystkim przedsiębiorcy, będą wymieniać się poglądami na najważniejsze kwestie dotyczące sfery gospodarczej. Wśród głównych tematów poruszanych na Forum znajdą się m.in.: rolnictwo, nowe technologie oraz logistyka. To właśnie województwo łódzkie jest jednym z liderów rozwiązań logistycznych w Polsce. Wiele przedsiębiorstw docenia centralne położenie Łodzi na mapie kraju i dobrą infrastrukturę transportową wokół miasta i w regionie. Dla każdego, kto interesuje się tematyką gospodarczą i jest lokalnym patriotą, zapowiada się więc szczególnie ciekawa dyskusja.

Odbywające się już po raz 12. Forum to najlepsza przestrzeń do przekonania się, jakie trendy będą dominować w gospodarce krajowej i regionalnej w najbliższych miesiącach. To także idealne miejsce do wymiany pomysłów oraz inspiracji dla prowadzenia własnego biznesu.

Podczas paneli dyskusyjnych głos zabiorą eksperci, politycy i przedsiębiorcy. Wśród osób, które wezmą udział w Forum znaleźli się: Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz, Minister Infrastruktury – Andrzej Adamczyk, Wiceminister Cyfryzacji Wanda Buk, Wiceminister Inwestycji i Rozwoju Waldemar Buda, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszard Zarudzki , czy Mikołaj Wild – Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Gościem specjalnym, oprócz premiera Mateusza Morawieckiego, będzie ambasador Królestwa Belgii – Luc Jacobs.

Forum będzie towarzyszyć wiele wydarzeń. Podczas panelu “Partnerstwo publiczno-prywatne szansą dla MŚP” zostanie podpisany list intencyjny w sprawie PPP. Sygnatariuszami listu będą Waldemar Buda, Wiceminister Inwestycji i Rozwoju oraz Grzegorz Schreiber, Marszałek Województwa Łódzkiego.

W trakcie EFG odbędzie się również Gala “Biznes na PLUS”, którą swoją obecnością uświetni premier Mateusz Morawiecki. Gala rozpocznie się o godzinie 19.00. Podczas tego wydarzenia odbędzie się występ piosenkarki Moniki Kuczyńskiej. Artysta zaśpiewa dla zebranej publiczności. Dzień później wygłosi również wykład motywacyjny “Słabość jest siłą”.

Wydarzenie potrwa do jutra, 17 września. Podczas Forum odbędą się łącznie 4 sesje panelowe, podczas których poruszane będą problemy z zakresu ośmiu bloków tematycznych: rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze, logistyka i transport, nowe technologie, prace badawcze, strategia rozwoju województwa, zarządzanie przedsiębiorstwem, przedsiębiorczość i rozwój, biznes i finanse.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy