Reklama

Reklama

Radosław Stępień: Trzeba dawać świadectwo. W 10 minut [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Radosław Stępień: Trzeba dawać świadectwo. W 10 minut [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Smog, rewitalizacja, rozwijanie infrastruktury i  prawa pracownicze to główne obszary zainteresowań Radosława Stępnia, kandydata Koalicji Obywatelskiej, startującego z 16. pozycji na liście tego komitetu. 

Reklama

Określa siebie jako liberała i jest swoim poglądom wierny od początku politycznego zaangażowania. Ma doświadczenie pracy w samorządzie jako wiceprezydent Łodzi i pracy w ministerstwie infrastruktury jako podsekretarz stanu. Obecnie zarządza Widzewskim TBS. 

Jeżeli jest taka możliwość, trzeba powiedzieć: tak, ja jestem. Jestem aż do tego, żeby być na liście Koalicji Obywatelskiej, żeby swoim imieniem, nazwiskiem, twarzą powiedzieć: tak, to jest program dla Polski, tak, to jest program dla moich dzieci, tak, w tym kierunku powinniśmy iść.

- w ten sposób Radosław Stępień uzasadniał w naszym studiu konieczność startu w wyborach parlamentarnych. Rozmawialiśmy także o niełatwej sytuacji tworzenia listy wyborczej Koalicji Obywatelskiej, o tym, co z działań obecnego rządu warto kontynuować, a czego zaniechać. Przyglądaliśmy się też problemom mieszkańców naszego miasta, także całego kraju, którymi chciałby zająć się w przyszłym parlamencie Radosław Stępień. 

Zapraszamy na wywiad z kandydatem, który przeprowadziliśmy w ramach otwartego dla wszystkich kandydatów programu wyborczego „W 10 minut”. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy