Reklama

Reklama

Ranking najlepszych pracodawców – wśród nich firmy z Polski i Łodzi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ranking najlepszych pracodawców – wśród nich firmy z Polski i Łodzi  - Zdjęcie główne

Ranking najlepszych pracodawców – wśród nich firmy z Polski i Łodzi (fot. domena publiczna)|wiadomości łódzkie|Łódź|TuŁódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Great Place To Work ogłosiło Listę Najlepszych Miejsc Pracy w Europie. Ranking opierał się na danych zebranych od niemal 1,4 mln pracowników z całego kontynentu. W zestawieniu znalazło się wiele polskich, a nawet łódzkich akcentów. 

Reklama

Od kilku lat Polska zajmuje silną pozycję wśród europejskich pracodawców. Wśród 125 laureatów, dziewięć z nich to firmy, za których sukcesem stoją również polskie oddziały. Jedną z nich jest spółka Sii Polska, zajmująca się świadczeniem usług IT oraz inżynieryjnych.

!reklama!

Spółka już po raz trzeci zakwalifikowała się na listę 30 Najlepszych Dużych Miejsc Pracy w Europie, plasując się dokładnie w połowie stawki. Wynik należy docenić tym bardziej ze względu na liczbę zatrudnianych przez firmę pracowników (ponad 4 tys.) – to najwięcej w całym zestawieniu.

Firma Sii Polska została założona w 2006 roku i od tamtej pory świadczy międzynarodowe usługi inżynieryjne i IT. Spółka posiada również swój łódzki oddział – budynek mieści się przy ul. Kopcińskiego 79.

Duże zainteresowanie wzbudza ranking 25 Najlepszych Międzynarodowych Miejsc – to wielkie, rozpoznawalne firmy, które mają swoje oddziały w Polsce i są to: Cisco SystemsThe Adecco GroupDaimler Mobility (w Polsce obecny jako Mercedes-Benz Financial Services), SAS InstituteHiltiJohnson & Johnson (w Polsce jako Janssen Cilag), EY oraz SC Johnson.

Dziewięciu reprezentantów na liście to dobry wynik – podobny rezultat osiągnęły takie państwa jak m.in. Austria, Belgia czy Szwajcaria. Biorąc jednak pod uwagę notowania czołówki –  po około 30 pozycji w rankingu mają firmy z Wielkiej Brytanii czy Niemiec – wciąż jest kogo gonić.

Źródło: greatplacetowork.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy