Reklama

Reklama

Rekin biznesu musi umieć negocjować. Sprawdź, czy i Ty możesz nim zostać [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Rekin biznesu musi umieć negocjować. Sprawdź, czy i Ty możesz nim zostać [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Wiedza z dziedziny kryminalistyki, psychiatrii, lingwistyki czy biologii pozwala skuteczniej negocjować, a kluczem do rozpracowania człowieka po drugiej stronie stolika jest obserwacja, analiza i stosowanie zasad logiki. Jak negocjować skutecznie, czego nie wolno robić pod żadnym pozorem i co zdradza naszych przeciwników - to wszystko w swoim szkoleniu przedstawia Tomasz Sidewicz, zawodowy negocjator i trener negocjacji.

Reklama

Tomasz Sidewicz specjalizuje się w trudnych negocjacjach biznesowych. Jak sam o sobie mówi, nie nadaje się na negocjatora policyjnego potrzebnego do rozmów z samobójcami.

!reklama!

Doskonale radzi sobie jednak z ludźmi biznesu czy związkami zawodowymi. Swoją praktykę wypracował w oparciu o naukową literaturę z dziedziny lingwistyki i kryminalistyki, psychiatrii i biologii. Połączenie wiedzy wielu światowych ekspertów z każdej z wymienionych dziedzin dało mu narzędzia, dzięki którym może systematycznie rozpracowywać każdego negocjacyjnego przeciwnika. W chłodnej analizie faktów, obrazów, zachowań czy emocji towarzyszących negocjacjom najważniejsza jest logika i działanie według ustalonych przez siebie reguł.

Tomasz Sidewicz przez dużą część swojego szkolenia bywa kontrowersyjny. Wielu z uczestników jego szkoleń przez długi czas nie może pogodzić się z jego twierdzeniami, jak choćby z tym, że w negocjacjach zasada win-win zazwyczaj nie działa i trzeba negocjować tak, żeby wygrać. Jednocześnie trener nie jest ani pobłażliwy, ani delikatny dla słuchaczy. Bezceremonialnie, czasami nawet dość brutalnie, obnaża ich słabości i deficyty umiejętności nie tylko w sztuce wyrafinowanych negocjacji, ale i w logicznym myśleniu. Na szczęście robi to profesjonalnie i tylko po to, by uświadomić słuchaczom jak bardzo nadają się lub nie nadają się do prowadzenia biznesowych negocjacji. Jego szkolenie to swoista weryfikacja i sprawdzian, na ile mam szansę przebić się w twardym świecie biznesu, utrzymać na powierzchni i nie dać się wyrzucić z rynku.

Nie wszyscy będą zadowoleni z wyników osiągniętych podczas szkolenia. Nie wszyscy będą zachwyceni oceną wydaną przez prowadzącego. Niektórzy nawet poczują się zdemaskowani. Wartością szkolenia u Tomasza Sidewicza jest oczyszczenie ze złudzeń, pozbycie się miraży i niepotrzebnych wyobrażeń o swojej wielkości. Dzięki profesjonalnej lekcji pokory można od Tomasza Sidewicza wiele się nauczyć, a to już dobry początek do tytułu Rekina Negocjacji. Ostatnie szkolenie z tego tematu odbyło się pod koniec lipca w Co:Spot Zachodnia 70 w ramach serii szkoleń organizowanych przez agencję Eventy Diamenty. Kolejne, organizowane w tym samym miejscu, jeszcze bardziej zaawansowane i fascynujące szykują się niebawem. W jakiej tematyce? Można sprawdzić tutaj.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy