Reklama

Reklama

Piotrkowską w Łodzi przejdzie procesja. Będą utrudnienia w ruchu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Joanna Chrzanowska

Piotrkowską w Łodzi przejdzie procesja. Będą utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne

Piotrkowską przejdzie procesja, będą utrudnienia w ruchu | foto Joanna Chrzanowska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Jeśli chcecie wiedzieć, co dzieje się na łódzkich drogach, które ulice omijać jadąc do pracy i gdzie aktualnie trwają remonty, to sprawdźcie nasz codzienny raport. Dwa razy dziennie w pigułce przedstawiamy najważniejsze informacje, dot. zakorkowania i utrudnień na drogach w Łodzi. We wtorek 5 października kierowcy w Łodzi mogą się spodziewać utrudnień w ruchu w związku z procesją, która przejdzie od Archikatedry do pl. Niepodległości.

Reklama

Rusza drugi etap remontu wiaduktów na Dąbrowskiego. Utrudnienia w ruchu

W poniedziałek 4 października ruszyły prace na ul. Dąbrowskiego w związku z drugim etapem remontu wiaduktów. Ruch zostanie przeniesiony na lewy pas jezdni. Tymczasowo zlikwidowano przystanek autobusowy w kierunku Dąbrowy Przemysłowej. 

We wtorek 5 października ruszą prace naprawcze związane z frezowaniem nawierzchni. 

Sprawdź, co dzieje się na łódzkich drogach we wtorek 5 października o 7:30

Bez niespodzianek - ogromne korki tworzą się na skrzyżowaniu ul. Przybyszewskiego i al. Śmigłego-Rydza. Korkuje się też ul. Tatrzańska przy dojeździe do ul. Przybyszewskiego. 

Coraz więcej samochodów w okolicach ronda Solidarności. 

Duży ruch na ul. Konstantynowskiej przy dojeździe do al. Włókniarzy. 

Ruch nie odbywa się płynnie na ul. Traktorowej przy dojeździe do ul. Aleksandrowskiej. 

Korki w Łodzi we wtorek o godz. 15:00

Zakorkowana Wróblewskiego na odcinku od Jana Pawła II do Maratońskiej.

Spory ruch na al. Włókniarzy od Mickiewicza do Zielonej.

W cierpliwość trzeba się uzbroić na Piotrkowskiej.

Uważajcie na Zachodniej i Wojska Polskiego.

Może korkować się także skrzyżowanie al. Palki - Kopcińskiego.

Piotrkowską przejdzie procesja z relikwiami św. Faustyny, będą utrudnienia w ruchu

Zmian w organizacji ruchu należy się spodziewać w godz. 18:50-19:40.

Jak informuje Urząd Miasta Łodzi, zmianie ulegną trasy linii 2, 3B, 7, 11B, 55, 72A i 77 oraz uruchomiona zostanie linia autobusowa Z11. W tych godzinach wstrzymany zostanie ruch na odcinku Archikatedra - pl. Niepodległości.

Linie 2, 3B, 7 i 11B (na północnym odcinku):
z pętli Kochanówka, Rondo Powstańców 1863 r., Północna i Helenówek do skrzyżowania alei Kościuszki i Mickiewicza, następnie al. Kościuszki, Żwirki, Piotrkowską, przez węzeł Piotrkowska Centrum, al. Kościuszki i dalej obecnymi trasami w kierunku omawianych pętli;

Linie 2 i 3B (na południowym odcinku):
z pętli Dw. Łódź Dąbrowa i Chojny Kurczaki do pl. Niepodległości bez zmian, następnie ul. Pabianicką do ronda Lotników Lwowskich, gdzie zawrócą, Pabianicką, pl. Niepodległości, Rzgowską i dalej obecnymi trasami w kierunku omawianych pętli; Linia 11B (na południowym odcinku): z pętli Chocianowice IKEA skrócona do pl. Niepodległości;

Linia 7 (na południowym odcinku):
z pętli Widzew Augustów do pl. Reymonta bez zmian, następnie ul. Piotrkowską do pętli pl. Niepodległości;

Linia 55:
z pętli Retkinia Kusocińskiego do skrzyżowania Radwańska - Kościuszki bez zmian, następnie al. Kościuszki, al. Mickiewicza, Sienkiewicza, Wigury, Kilińskiego, Tymienieckiego i dalej stałą trasą; z pętli Dw. Łódź Dąbrowa do skrzyżowania Tymienieckiego - Kilińskiego bez zmian, następnie Kilińskiego, Abramowskiego, Sienkiewicza, Brzeźną, Radwańską i dalej obecną trasą;

Linia 72A:
z pętli Janów do pl. Niepodległości bez zmian, następnie Rzgowską przejazd przez pętlę, Pabianicką, Wólczańską i dalej stałą trasą; z pętli Huta Jagodnica do skrzyżowania Wróblewskiego - Wólczańska bez zmian, następnie ul. Wólczańską, Pabianicką, Rzgowską, przejazd przez pętlę, Pabianicką, Bednarską i dalej stałą trasą; Autobusy w obu kierunkach zatrzymają się na stanowisku odjazdowym na pętli pl. Niepodległości.

Linia 77:
z pętli Stare Rokicie do skrzyżowania Radwańska - Kościuszki bez zmian, następnie al. Kościuszki, al. Mickiewicza, Sienkiewicza, Wigury, Kilińskiego, Fabryczną i dalej stałą trasą. Zmiana obowiązuje wyłącznie w podanym kierunku.

Linia Z11:
PL. NIEPODLEGŁOŚCI - Pabianicka, Wólczańska, Radwańska, al. Kościuszki, al. Mickiewicza - PIOTRKOWSKA CENTRUM PIOTRKOWSKA CENTRUM - al. Mickiewicza, Piotrkowska, Radwańska, Wólczańska, Pabianicka, Rzgowska - PL. NIEPODLEGŁOŚCI
Kursuje co ok. 6 minut.

Na czas zamknięcia ul. Piotrkowskiej na odcinku pl. Niepodległości - pl. Reymonta nastąpi czasowe zatrzymanie dla linii 7 i 14. Autobusy i tramwaje na trasach objazdowych zatrzymają się na istniejących przystankach. Dodatkowo zostanie uruchomiony przystanek Piotrkowska Centrum (na al. Mickiewicza przed skrzyżowaniem z ul. Piotrkowską w kierunku wschodnim) dla linii 55, 77 i Z11.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy