Reklama

Reklama

Spekulacje wokół odwołania Jacka Grudnia. Centralizacja domów kultury zaważy na decyzji?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Spekulacje wokół odwołania Jacka Grudnia. Centralizacja domów kultury zaważy na decyzji?  - Zdjęcie główne

Spekulacje wokół odwołania Jacka Grudnia. Centralizacja domów kultury zaważy na decyzji? (fot. UML) |wiadomości łódzkie|Łódź|TuŁódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Paliwem dla doniesień za odwołaniem Grudnia jest kontrowersyjny pomysł łączenia łódzkich domów kultury oraz chłodne relacje za odpowiedzialną za ten sektor wiceprezydent Małgorzatą Moskwą-Wodnicką.

Reklama

Wraz z początkiem sierpnia miasto ogłosiło wielki plan łączenia łódzkich instytucji kultury. Pomysł nie znalazł jednak poparcia środowiska – podczas konsultacji nad projektem dyrektorzy domów kultury oraz radni zasypywali pomysłodawców wątpliwościami co do jego słuszności. Choć przeszedł przez Radę Miejską gładko, rewolucyjny plan wywołał gorące dyskusje.

!reklama!

Nie wydaje się jednak, by sam pomysł centralizacji miał zaważyć na odwołaniu Grudnia. Już od powołania go na stanowisko dyrektora Wydziału Kultury Urzędu Miasta Łodzi nie mógł on liczyć na specjalne poparcie jego bezpośredniej przełożonej, czyli Małgorzaty Moskwy-Wodnickiej.  To właśnie chłodne stosunki z wiceprezydent miasta miałyby być największą przeszkodą Grudnia do pozostania na stanowisku. 

Nieoficjalnie mówi się o odwołaniu Jacka Grudnia i obsadzeniu go w roli dyrektora Muzeum Miasta Łodzi, jednak to stanowisko wciąż czeka na ogłoszenie konkursu.

Źródło: TV TOYA

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy