Reklama

Reklama

Strategia Województwa Łódzkiego 2030. Można zgłaszać uwagi w ramach konsultacji społecznych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Strategia Województwa Łódzkiego 2030. Można zgłaszać uwagi w ramach konsultacji społecznych - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Do 9 kwietnia trwają konsultacje społeczne związane ze Strategią Województwa Łódzkiego 2030. Strategia rozwoju województwa jest najważniejszym dokumentem samorządu województwa, który określa wizję i cele polityki regionalnej w wymiarze gospodarczym, społecznym i przestrzennym oraz działania niezbędne do ich osiągnięcia.

Reklama

Stwórzmy razem plan dla Łódzkiego

Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber zachęca do włączenia się w tworzenie strategii województwa osoby zaangażowane społecznie, zwłaszcza samorządowców i przedstawicieli organizacji pozarządowych: - Stwórzmy razem plan dla Łódzkiego - podkreśla.

!reklama!

Uwagi i wnioski należy składać, wpisując w tytule korespondencji „Uwagi i wnioski do SRWŁ 2030”, za pośrednictwem:

  • internetu na adres e-mail: pr@lodzkie.pl
  • w formie pisemnej za pośrednictwem operatora wyznaczonego do świadczenia usług powszechnych, na adres: Departament Polityki Regionalnej, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź
Na kanale YuTube zamieszczone są zapisy transmisji ze spotkań konsultacyjnych, które już się odbyły.

Poddany obecnie konsultacjom społecznym projekt Strategii Rozwoju Województwa Łódzkiego 2030 jest odpowiedzią władz województwa na zmieniające się uwarunkowania i wyzwania.

Celem strategii jest zaplanowanie takich działań dla Łódzkiego na najbliższą dekadę, które posniosą jakość życia mieszkańców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy