Reklama

Reklama

"Świnki 3” powracają na scenę, czyli wyjątkowo bezpieczny Dziki Zachód [ZAPROSZENIE]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

"Świnki 3” powracają na scenę, czyli wyjątkowo bezpieczny Dziki Zachód [ZAPROSZENIE] - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Teatr Pinokio w Łodzi podjął wszelkie środki, by uczynić Dziki Zachód bezpiecznym i pomimo pandemii, już w najbliższy weekend zaprasza Widzów do spotkania z zawadiacką grupą „Świnek 3”.

Reklama

!reklama!Baśń Braci Grimm, w reżyserii i adaptacji Łukasza Bzury, jest połączeniem różnych gatunków i konwencji – westernu, musicalu i komedii. W świecie Dzikiego Zachodu trzy małe świnki będą musiały połączyć siły, aby zbudować wspólnie dom. Na przeszkodzie do realizacji tego celu stanie... wilk. O tym, czy uda im się znaleźć na niego sposób, Widzowie dowiedzą się ze spektaklu, którego akcję napędzają liczne piosenki country i bluegrass.

 

PINOKIO OTWARTY nie na żarty.

 • 27.06 (sobota), godzina 16:00
 • 28.06 (niedziela), godzina 12:00
 

Świnki 3, Wilhelm i Jakub Grimm

 • adaptacja i reżyseria: Łukasz Bzura
 • scenografia: Justyna Banasiak
 • muzyka: Piotr Osak
 • występują: Małgorzata Krawczenko, Żaneta Małkowska, Hanna Matusiak / Natalia Wieciech, Łukasz Batko, Piotr Osak
 • Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4+.
Serdecznie zapraszamy wszystkich dziennikarzy i krytyków zajmujących się szeroko pojętym teatrem dla dzieci oraz teatrem formy.


W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 od 6 czerwca 2020 roku
(do odwołania) obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa sanitarnego w Teatrze Pinokio.

Uprzejmie informujemy, że każdy Widz na terenie Teatru Pinokio jest zobowiązany do: 

 1. zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica) – zapewnionymi we własnym zakresie,
 2. użycia płynu odkażającego do rąk umieszczonego przy wejściu do Teatru,
 3. zachowywania co najmniej 1,5 metra odstępu od innych osób.
  Teatr zastrzega sobie prawo do odmowy wstępu do Teatru i uczestnictwa w Wydarzeniu w przypadku niestosowania się do wymienionych powyżej środków ochrony osobistej.
 4. Każdy Widz jest zobowiązany do złożenia pisemnego oświadczenia i przekazania go pracownikowi obsługi widowni, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym, zgodnie ze wzorem zamieszczonym na stronie teatru. Teatr zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa Widza w Wydarzeniu w przypadku niezłożenia przez niego wymaganego oświadczenia: http://www.teatrpinokio.pl/aktualnosci/pinokiootwarty/
  - Oświadczenia zbierane są w celu ewentualnego dochodzenia epidemiologicznego prowadzonego przez służby sanitarne na wypadek wykrycia, że osoba zakażona brała udział w danym Wydarzeniu.
  - W przypadku braku możliwości samodzielnego wydrukowania i podpisania oświadczenia, prosimy o przybycie do Teatru Pinokio z odpowiednim wyprzedzeniem
  i wypełnienie go na miejscu.
  - Teatr zastrzega sobie prawo do monitoringu Widzów podczas Wydarzeń.
W przypadku zaobserwowania objawów chorobowych typowych dla wirusa SARS-CoV-2 (katar, kaszel, podwyższona temperatura), pracownicy obsługi widowni zobowiązani są do niewpuszczenia Widza na widownię.

Zakupione bilety są nienumerowane. Widzowie zajmują miejsce wskazane przez pracowników obsługi widowni. Teatr zapewnia zachowanie odpowiedniego odstępu na widowni poprzez udostępnienie Widzom nie więcej niż 60 miejsc na każdym spektaklu organizowanym na dużej scenie i 20 na małej scenie.

Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między Widzami nie dotyczy osób z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia oraz osób ze szczególnymi potrzebami (z orzeczeniem o niepełnosprawności, z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osób, które ze względu na stan zdrowia nie mogą poruszać się samodzielnie).

 • Teatr zastrzega sobie prawo do podziału Widzów w trakcie przerwy na dwie grupy przebywające na dwóch oddzielnych foyer.
 • Z uwagi na bezpieczeństwo Widzów szatnia jest zamknięta i Teatr zezwala na wnoszenie okryć wierzchnich na widownię.
 • Z uwagi na bezpieczeństwo Widzów, kawiarenka na terenie Teatru będzie nieczynny.
 • W przypadku wystąpienia objawów choroby, Widz zobowiązuje się, że nie weźmie udziału w Wydarzeniu i poinformuje o tym Teatr.
Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją wyżej wymienionych zasad i zobowiązaniem się do ich stosowania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy