Reklama

Reklama

Teraz spiszesz wodomierz lub sprawdzisz korespondencję przez internet

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Teraz spiszesz wodomierz lub sprawdzisz korespondencję przez internet - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Ci łodzianie, którzy wynajmują (lub wynajmować będą) lokale administrowane przez Zarząd Lokali Miejskich od 1 czerwca 2019 roku, będą mogli zalogować się do Internetowej Obsługi Kontrahenta. Dzięki temu sprawdzą stan konta, podają odczyt wodomierza, odbiorą korespondencję.

Reklama

Krzysztof Piątkowski, wiceprezydent Łodzi mówi: - Przygotowaliśmy nową funkcję na stronie internetowej Zarządu Lokali Miejskich, która usprawni jakość kontaktów między najemcami i urzędem, a informacje dotyczące najemców docierały do zainteresowanych bez zwłoki. Pozwoli ona mieszkańcowi zaoszczędzić czas i maksymalnie wiele spraw lokatorskich załatwić bez wychodzenia z domu, przez Internet. Już teraz możemy sprawdzić stan konta, czy podać stan licznika wody. W przyszłości chcemy, by korzystając z platformy można było zapłacić rachunki oraz zgłosić awarię w mieszkaniu. -

Jak podkreśla prezydent Krzysztof Piątkowski, wszystkie osoby, które przyzwyczajone są do tradycyjnych form kontaktu i chcą załatwiać sprawy podczas osobistych wizyt czy prowadzić tradycyjną korespondencję, będą mogły robić to w dalszym ciągu.

Artur Nogala, zastępca dyrektora ZLM dodaje:  - Aby korzystać z Internetowe Obsługi Kontrahenta wystarczy mieć aktualną umowę najmu na mieszkanie oraz adres mailowy. Nie skorzystają więc z tej opcji osoby z wypowiedzianymi umowami najmu, zajmujące lokal bez tytułu prawnego, czyli bezumownie. -

Aby uzyskać dostęp do Internetowej Obsługi Kontrahenta trzeba wypełnić formularz rejestracyjny na stronie ZLM. Wtedy na adres mailowy najemca otrzyma wniosek. Po wydrukowaniu i podpisaniu wniosek należy dostarczyć do najbliższego Rejonu Obsługi Najemcy. Będzie to jedyny, niezbędny kontakt z administracją, gdyż najemca musi potwierdzić - podając nasze dane np. z dowodu osobistego - swoje personalia, tak, by nikt obcy nie uzyskał dostępu do konta i wrażliwych danych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy