Reklama

Reklama

Urząd Celno-Skarbowy Łódź. Aż 75 nielegalnych automatów do gier skonfiskowano w 2021 roku na terenie woj. łódzkiego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Urząd Celno-Skarbowy Łódź. Aż 75 nielegalnych automatów do gier skonfiskowano w 2021 roku na terenie woj. łódzkiego  - Zdjęcie główne

W poprzednim roku Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi skonfiskował aż 447 urządzeń (fot. Unsplash) |wiadomości łódzkie|Łódź|TuŁódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Kontrole punktów gier odbywają się na terenie całego województwa łódzkiego. Częstym przypadkiem jest zgłaszanie podejrzanych  miejsc przez zaniepokojonych mieszkańców. Funkcjonariusze, kontrolując nielegalne miejsca z automatami do gier, natrafiają na szereg przeszkód  ze strony organizatorów hazardu.

Reklama

W 2021 roku w woj. łódzkim skonfiskowano już 75 nielegalnych automatów do gier

!reklama!

Kraty w drzwiach, weryfikacja klientów przed wejściem do lokalu poprzez system kamer, zdalne wyłączanie urządzeń uniemożliwiające kontrolę to zwykła codzienność, z jaką spotykają się kontrolujący.

Podczas rozpoznania miejsc natrafiają oni często na niebezpieczne utrudnienia przygotowane przez organizatorów nielegalnych rozrywek, jak np. automatyczne rozpylanie gazu łzawiącego czy włączanie syreny alarmowej o potężnej sile dźwięku.

W poprzednim roku Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi skonfiskował aż 447 urządzeń.

Krajowa Administracja Skarbowa przypomina, że organizacja i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych podlega karze grzywny, lub nawet pozbawienia wolności do lat 3. Na posiadacza nielegalnych automatów do gier może zostać nałożona kara w wysokości 100 tys. zł za jedno urządzenie. Odpowiedzialność spada nie tylko na posiadacza urządzenia, ale również na osobę, która wynajmuje lub dzierżawi lokal pod nielegalny interes.

Potencjalni uczestnicy nielegalnych gier hazardowych również mogą zostać ukarani grzywną.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy