Reklama

Reklama

Urząd Marszałkowski ma do rozdysponowania prawie 50 mln złotych. Sprawdź na co te środki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Urząd Marszałkowski ma do rozdysponowania prawie 50 mln złotych. Sprawdź na co te środki - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Zarząd Województwa Łódzkiego ogłasza nabory wniosków o przyznanie dodatkowej pomocy na: scalanie gruntów, realizację projektów dotyczących budowy, przebudowy lub wyposażenia oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody, przydomowych oczyszczalni ścieków, sieci kanalizacyjnych i wodociągowych, a także inwestycji w budowę i przebudowę targowisk. W sumie do rozdysponowania jest prawie 50 mln złotych.

Reklama

W poniedziałek 24 czerwca o 11.30 , Grzegorz Schreiber, Marszałek Województwa Łódzkiego przedstawi zasady ubiegania się o środki i terminy składania wniosków. (I piętro, UM ul. Piłsudskiego 8 w Łodzi)

Tuż po konferencji w sali sejmikowej zaplanowano uroczyste podpisanie umów o dofinansowanie projektów, które będą realizowane przez partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Dotyczą one podejmowania inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, zarówno jeżeli chodzi o rozwój przedsiębiorczości, jak i kultywowanie tradycji, promocję lokalnego przetwórstwa i produktu tradycyjnego. Na ten cel przeznaczono blisko 1mln złotych.

W czasie spotkania będzie można porozmawiać z beneficjentami i przedstawicielami Lokalnych Grup Działania z województwa łódzkiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy