Reklama

Reklama

Uwaga! Najbliższe utrudnienia na autostradzie A1

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Uwaga! Najbliższe utrudnienia na autostradzie A1 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Łodzi informuje o najbliższych utrudnieniach na autostradzie A1 w rejonie Łodzi.

Reklama

Między godzinami 22.00 27 lutego i 6.00 28 lutego na autostradzie A1 będą prowadzone prace porządkowe w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego. Jak czytamy w komunikacie:

W związku z koniecznością usunięcia szkód, spowodowanych przez poniedziałkową wichurę, w nocy z czwartku na piątek (z 27-go na 28-my lutego) planowane są prace porządkowe, które będą skutkowały utrudnieniami na autostradzie A1 w okolicy Piotrkowa  Trybunalskiego. Ponieważ prace dotyczą głównie urządzeń bezpieczeństwa ruchu, nieunikniona będzie ingerencja w obowiązującą organizację ruchu. Należy spodziewać się kilkunasto – kilkudziesięciominutowych zatrzymań ruchu: w obrębie węzła Piotrków Trybunalski Południe i na wysokości ulicy Wojska Polskiego (ok. tysiąca metrów dalej w kierunku północnym). Aby zminimalizować uciążliwości z tym związane, prace będą prowadzone między godzinami: 22.00 27 lutego i 6.00 28 lutego, czyli w czasie, kiedy ruch jest najmniejszy.

Apelujemy o ostrożność i cierpliwość. Warto także rozważyć możliwość przejazdu inną trasą, jeśli istnieje taka możliwość.

Kierowców prosimy o ostrożność.

Źródło: GDDKiA Łódź

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy