Reklama

Uwaga! Od jutra do połowy lipca remont sygnalizacji na Dołach. Będą ograniczenia w ruchu [MAPA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W poniedziałek 6 lipca wyłączona zostanie na ok. 10 dni sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Wojska Polskiego / Palki / Strykowska. Pojawią się ograniczenia w ruchu.

Stare przestarzałe okablowanie powoduje elektryczne usterki i braki w łączności ze skrzyżowaniem. Dlatego, aby zapewnić stały nadzór nad sygnalizacją i tym samym bezpieczeństwo uczestników ruchu Zarząd Dróg i Transportu zaplanował remont sygnalizacji.

 !reklama!

Sygnalizacja świetlna wyłączona zostanie w godzinach wieczornych w poniedziałek 6 lipca. Tym samym, aby zachować bezpieczny przejazd pojawią się ograniczenia w ruchu. Wygrodzone pasy dadzą azyl i miejsce do włączenia się dla skręcających kierowców i możliwość przeplotki na inne pasy ruchu, tak aby zachować jak najwięcej relacji.

Palki / Wojska Polskiego jadąc od centrum:

Tutaj pojedziemy na wprost dwoma prawymi pasami ruchu. Nie skręcimy w lewo w kierunku starego miasta. Wygrodzony będzie lewoskręt i lewy pas ruchu do jazdy na wprost.

Strykowska / Wojska Polskiego jadąc od centrum:

Na wprost będzie można pojechać dwoma lewymi pasami ruchu i skręcić w prawo w kierunku Nowosolnej z jednego prawego pasa. Lewy pas do jazdy na wprost i skrętu w prawo zostanie wygrodzony.

Strykowska / Wojska Polskiego jadąc od Strykowa:

Dostępny będzie pas do skrętu w lewo i dwa prawe pasy ruchu do jazdy na wprost. Wygrodzony będzie lewy pas do jazdy na wprost (drugi od lewej).

Palki / Wojska Polskiego jadąc od Strykowa:

Wygrodzony będzie prawy pas ruchu do jazdy na wprost (drugi od prawej). Możliwy będzie skręt w prawo w Wojska Polskiego w stronę starego miasta i przejazd na wprost dwoma lewymi pasami ruchu.

Wojska Polskiego / Strykowska jadąc z Nowosolnej:

Pozostanie jeden pas do skrętu w prawo w stronę Inflanckiej i jeden pas do skrętu w lewo do centrum. Wygrodzony będzie lewy pas do skrętu w lewo.

Wojska Polskiego / Palki jadąc od starego miasta:

Wygrodzony będzie lewy pas. Pozostanie jeden do skrętu w lewo na północ i jeden do skrętu w prawo w stronę ronda Solidarności.

Strykowska / Inflancka jadąc od centrum:

Na tym skrzyżowaniu ze względu na zawracające autobusy pozostanie tylko jeden pasa do skrętu w lewo. Skrajny lewy będzie wygrodzony.

Podczas prac zmienioną trasą pojadą autobusy linii 57 w kierunku Marysina i linii 70 w kierunku ronda Powstańców 1863 r. Od skrzyżowania Palki / Wojska Polskiego pojadą prosto Strykowską do Inflanckiej, gdzie zawrócą i ponownie dojadą do Wojska Polskiego gdzie wrócą na swoją trasę. Objazd obowiązuje tylko w jednym kierunku.

Policja obejmie nadzorem skrzyżowanie w trakcie remontu.

Źródło: ZDIT

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy