Reklama

Reklama

W tym tygodniu dużo zmian na łódzkich drogach. Są utrudnienia w ruchu. Sprawdź!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

W tym tygodniu dużo zmian na łódzkich drogach. Są utrudnienia w ruchu. Sprawdź! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Zmiany w organizacji ruchu pojawią się na Sienkiewicza, Okulickiego, Maratońskiej i skrzyżowaniu Żeromskiego / Mickiewicza.

Reklama

!reklama!

11 maja rozpoczną się pierwsze prace przy przebudowie ul. Sienkiewicza na odcinku pomiędzy Narutowicza, a Traugutta. Prace polegać będą na usunięciu kolizji, regulacji armatury i przebudowie chodników. Ruch odbywać się będzie bez zmian w jednym kierunku na północ, pomiędzy al. Piłsudskiego, a ul. Narutowicza. Pojawią się zawężenia jezdni po prawej stronie ul. Sienkiewicza, pomiędzy ul. Traugutta, a ul. Narutowicza.

Od nocy z 11 na 12 maja do nocy z 13 na 14 maja w godz. 23 - 4, zamknięta będzie ul. Żeromskiego za skrzyżowaniem z ul. Mickiewicza w kierunku ul. Kopernika. Zamknięcie drogi wiąże się z przebudową latarni w związku z budową lądowiska  dla helikopterów w szpitalu im. WAM przy ul. Żeromskiego. Podczas prac zmienioną trasą w jednym kierunku pojadą linie 65B, 74AB, N4, przez Żeromskiego, Mickiewicza, Łąkowa i Kopernika ponownie do Żeromskiego.

Również w poniedziałek 11 maja zamknięty zostanie na 7 dni przejazd kolejowy na ul. Okulickiego. PKP wykona w tym czasie przebudowę przejazdu kolejowego.

Natomiast od wtorku 12 maja wprowadzone zostanie zawężenie ul. Maratońskiej na ponad kilometrowym odcinku od ul. Sanitariuszek w związku z rozpoczęciem budowy węzła Łódź Retkinia na drodze ekspresowej S14. Zmiany w organizacji ruchu pojawią się również na skrzyżowaniu ul. Maratońskiej z ul. Sanitariuszek, gdzie ponownie pojawi się skrzyżowanie w kształcie litery T, gdzie pierwszeństwo będzie miała ul. Sanitariuszek.

18 maja po wykonaniu prac na przejeździe kolejowym, zamknięta zostanie  ul. Okulickiego pomiędzy ul. 11 listopada, a ul. Zgierską na potrzeby budowy wodociągu. Na czas prac zmienioną trasą pojadą autobusy linii 89.

Zmieniona trasa linii 89:

PLAC SŁONECZNY – Nastrojowa, Świtezianki, Zgierska, Włókniarzy, Niezapominajki, 11 listopada, pętla Radogoszcz Zachód, 11 listopada, Włókniarzy, św. Teresy od dzieciątka Jezus, Brukowa, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, św. Teresy od dzieciątka Jezus, Szczecińska – CM. SZCZECIŃSKA

CM. SZCZECIŃSKA – Szczecińska, św. Teresy od dzieciątka Jezus, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Woronicza, Helska, Brukowa, św. Teresy od dzieciątka Jezus, Włókniarzy, 11 listopada, pętla Radogoszcz Zachód, 11 listopada, Włókniarzy, Zgierska, Świtezianki, Sikorskiego, Nastrojowa – PLAC SŁONECZNY

Również 18 maja nastąpi kolejny etap prac przy przebudowie latarni na potrzeby lądowiska dla helikopterów w szpitalu im. WAM. Od nocy z 18 na 19 maja do nocy  z 20 na 21 maja w godzinach 23 – 4 zamknięta będzie górna i dolna jezdnia trasy  W-Z przy skrzyżowaniu z ul. Żeromskiego w kierunku Retkini, oraz prawy pas ul. Żeromskiego na skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza.

Po tych pracach przebudowane zostaną latarnie na drugiej nitce trasy W-Z. W godz. 23 – 4 od nocy z 25 na 26 maja do nocy z 27 na 28 maja zamknięta będzie górna i dolna jezdnia trasy W-Z w kierunku centrum za skrzyżowaniem  z ul. Żeromskiego, oraz prawy pas ul. Żeromskiego przy skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza.

Źródło: ZDiT

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy