Reklama

Reklama

„We Will Rock You” – śpiewa chór Politechniki Łódzkiej. Zobacz! [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

„We Will Rock You” – śpiewa chór Politechniki Łódzkiej. Zobacz! [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Czy można przejść przez sesję egzaminacyjną śpiewająco? Inspirujący pomysł na sesję znaleźli studenci tworzący Chór Akademicki Politechniki Łódzkiej.

Reklama

Na łódzkiej Polibudzie trwa pierwsza w historii uczelni sesja egzaminacyjna w trybie zdalnym. Sposób przeprowadzenia zaliczeń i egzaminów przy zastosowaniu metod i narzędzi kształcenia na odległość został określony zarządzeniem Rektora PŁ. Ten szczególny sposób działania to oczywiście efekt epidemii koronawirusa. Tegoroczna sesja letnia na Politechnice Łódzkiej trwa od 24 czerwca do 12 lipca oraz od 31 sierpnia do 24 września. Uczelnia opublikowała poradnik dla studentów, mający ułatwić im przygotowanie się do egzaminów w trybie zdalnym. Broszura dostępna jest pod adresem: https://www.p.lodz.pl/pl/zbliza-sie-pierwsza-zdalna-sesja-na-pl.

!reklama!

Dla studentów sesja to zawsze czas stresu oraz wytężonej pracy. Internety pełne są poradników jak sobie z sesją poradzić. Nietypowy i nowatorski sposób proponuje chór Politechniki Łódzkiej. We Will Rock You – słynny przebój zespołu Queen doczekał się już wielu przeróbek. Łódzcy studenci postanowili ten hit wyśpiewać, wyklaskać oraz wytupać w swoich domach. Efekt jest bardzo dynamiczny i rytmiczny. Warto nie tylko posłuchać, ale i obejrzeć.

 

Beata Rurarz, prezes Chóru PŁ informuje:

- Wirtualny Chór cały czas pracuje. Superambitne wideo zostało przygotowane na podstawie koncepcji dyrygenta Mariusza Lewego przez niezastąpionego i niezawodnego Piotra Czarneckiego z Centrum Multimedialnego Politechniki Łódzkiej.

Warto zwrócić uwagę, że nie jest to pierwszy występ, przygotowany przez Chór Akademicki Politechniki Łódzkiej w „trybie zdalnym” w epoce koronawirusa. Wcześniejsze kompozycje dostępne są na stronie chóru: http://chor.p.lodz.pl/.

Chórowi PŁ dziękujemy za inspirację i czekamy na kolejne występy – zarówno wirtualne, jak i w realu!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy