Reklama

Reklama

Wielka giełda pracy w Łodzi! IV Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Wielka giełda pracy w Łodzi! IV Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Pracodawcy z Łodzi i regionu zaprezentują kompleksowe oferty pracy i rozwoju kariery dla osób poszukujących nowych doświadczeń zawodowych. IV Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego odbędą się 9 i 10 października w Hali Expo, przy al. Politechniki 4 w Łodzi.

Reklama

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego odbywają się w Łodzi po raz czwarty i są skierowane do osób zainteresowanych podjęciem pracy albo rozważających zmianę w życiu zawodowym oraz nastawionych na rozwój w tej sferze. Wśród ofert zatrudnienia prezentowanych na targach znajdą się zarówno propozycje dla osób bez kwalifikacji, jak i dla zainteresowanych stanowiskami specjalistycznymi, czy kierowniczymi. Będzie można również skorzystać z doradztwa zawodowego powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy oraz agencji zatrudnienia.

Łódzkie firmy czekają na pracowników

W ramach targów swoje oferty zaprezentują firmy z branży handlowo-usługowej, wśród nich: Leroy Merlin, Auchan, Lidl, Rossmann, czy Żabka. Osoby zainteresowane rozwojem w branży logistyczno-spedycyjnej będą mogły nawiązać kontakty z takimi przedsiębiorstwami jak: Spedimex, Arvato Supply Chain Solutions oraz Poczta Polska, a produkcyjnej: BSH, Procter & Gamble, a także JTI. Swoją obecność na targach zaznaczą również przedstawiciele przemysłu farmaceutycznego: Aflofarm, August Faller, Takeda oraz branży tekstylnej, w tym firma Monnari. Na pozyskanie wykwalifikowanych pracowników liczy Bluerank, a także wiele firm z sektora IT.

Giełda pracy i warsztaty zawodowe

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego stwarzają przestrzeń bezpośredniego kontaktu pracodawców z potencjalnymi pracownikami, dając możliwość aplikacji na konkretne stanowiska. W trakcie imprezy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi przeprowadzi giełdę pracy na oferty zatrudnienia zgłoszone przez wystawców. Wybierając się na to wydarzenie warto mieć przy sobie aktualne CV i dokumentację potwierdzającą kwalifikacje. Poza bezpośrednim dostępem do pracodawców i ich ofert, osoby odwiedzające targi będą mogły skorzystać z licznych warsztatów i szkoleń prowadzonych przez partnerów targów.

TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi

Impreza to także okazja do wyróżnienia podmiotów, które wyróżniają się dobrymi praktykami w zarządzaniu zasobami ludzkimi, stawiają na rozwój kadr i dbają o jak najlepsze warunki zatrudnienia. Na targach poznamy TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi 2018. Organizatorem Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego są: Urząd Miasta Łodzi, Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi i Miejska Arena Kultury
i Sportu. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz pełna lista wystawców na www.lodzkietargipracy.pl

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

Hala Expo, al. Politechniki 4

Godziny otwarcia:

  • 9 października  w godz. 10.00 – 18.00
  • 10 października  w godz. 10.00 – 17.00
Źródło: Mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy