Reklama

Reklama

Zadbaj o cerę latem i samodzielnie zrób krem. Z My Cream od Delia Cosmetics to bardzo proste!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zadbaj o cerę latem i samodzielnie zrób krem. Z My Cream od Delia Cosmetics to bardzo proste! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Nie tylko zima nie jest łaskawa dla naszej cery. Latem również trzeba ją nawilżać i pielęgnować. Warto używać kosmetyków z witaminą C, kwasem hialuronowym oraz peptydami. Co najważniejsze, krem idealnie skrojony dla nas możemy wykonać samodzielnie. Z My Cream od Delia Cosmetics to dziecinnie proste!

Reklama

My Cream od Delia Cosmetics to innowacyjna linia kosmetyków

!reklama!

Ambasadorką produktu jest Paulina Krupińska, Miss Polonia, modelka i prezenterka telewizyjna.

Linia My Cream złożona jest z trzech baz do kremu, zawierających aż 97% składników pochodzenia naturalnego oraz aż 7 składników aktywnych, które m.in. ujędrniają, nawilżają i regenerują skórę.

Każda ampułka posiada unikalne właściwości, wpływające pozytywnie na cerę. Do wyboru mamy bazy: strong, medium i ultra soft.

Jakich składników użyć do letniej wersji kremu?

Na pewno witaminy C, która efektywnie wpływa na pielęgnację, jednolity kolor, rozświetlenie i zdrowy blask naszej cery.

Przyda się także kwas hialuronowy, poprawiający kondycję naszej cery, nadając jej jędrność i sprężystość. Co najważniejsze, odpowiednio nawilża.

Polecamy: Masz kręcone włosy, które ciągle się puszą? Linia kosmetyków Fale Loki Cameleo jest dla Ciebie!
Peptydy z kolei spowalniają procesy starzenia się, regenerują, zwiększają jędrność i gładkość.

Dzięki My Cream możemy urządzić w swoim domu własne laboratorium i własnoręcznie stworzyć krem, a jego wykonanie jest banalnie proste!

Wybierz bazę do kremu, która będzie najlepiej dopasowana do potrzeb Twojej skóry.

Zastosuj również 1 lub 2 składniki aktywne spośród 7 dostępnych, także letnich wariantów – warto zwrócić szczególną uwagę na to, by nie dodać 2 takich samych składników aktywnych.

Dodaj wybrane składniki do bazy i wymieszaj całość za pomocą szpatułki, dołączonej do opakowania bazy i gotowe! Krem na miarę potrzeb Twojej skóry – wykonany!

Polecamy: Szalona metamorfoza ze sprayem Cameleo

Konkrus z TuŁódź

REGULAMIN
Konkurs "Zadbaj o cerę latem i samodzielnie zrób krem. Z My Cream od Delia Cosmetics to bardzo proste!"
§ 1
Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu "Zadbaj o cerę latem i samodzielnie zrób krem. Z My Cream od Delia Cosmetics to bardzo proste!", zwanego dalej „Konkursem”, jest portal TuŁódź, adres: 90-403 Łódź ul. Zachodnia 70, zwany dalej „Organizatorem”.
2. Konkurs trwa od daty ogłoszenia do północy 19 września 2021 r. na profilu TuŁódź na Facebooku.
3. Celem Konkursu jest obdarowanie łodzian kosmetykami z serii MyCream.
Uczestnictwo w Konkursie
1. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie o pełnej zdolności do czynności prawnych.
2. Każdy biorący udział w Konkursie może zostać nagrodzony tylko jeden raz.
3. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
4. Wzięcie udziału w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją jego Regulaminu.
§ 3
Zasady udziału w Konkursie
1. Zasady konkursu są proste, Aby wziąć udział w konkursie należy: zostawić reakcję„ " pod postem na Fb, udostępnić go na swoim Fb, w komentarzu odpowiedzieć na pytanie: "Z ilu baz do kremu składa się linia MyCream"?
2. Zestawami obdarujemy 5 osób, które odpowiedzą na pytanie jako pierwsze. 20 września zwyciężczynie i zwycięzców poinformujemy o wygranej poprzez wiadomość prywatną na Facebooku. Jeden uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w konkursie.
2. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni przez portal TuŁódź na Facebook’u w prywatnych wiadomościach zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
3. Nagrodą w Konkursie będzie w sumie 5 zestawów kosmetyków.
4. Nagrody będą do odbioru w siedzibie redakcji TuŁódź przy ul. Zachodniej 70, na 4. piętrze od wtorku 21 września do piątku 24 września w godz. 8-16.
6. Organizator nie bierze odpowiedzialności za brak możliwości:
a. przekazania nagrody z powodu podania przez uczestnika błędnych danych osobowych, zmiany danych osobowych uczestnika, o której Organizatorzy nie zostali poinformowani
b. poinformowania uczestników o nagrodach i sposobach ich wydania z przyczyn niezależnych od Organizatora.
§ 4
Postanowienia końcowe
1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji, na każdym etapie trwania Konkursu, uczestników postępujących w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem.
2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym zakresie pod warunkiem, że nie naruszy to praw nabytych uczestników Konkursu. W takim przypadku zmieniony regulamin zostanie zamieszczony na stronie tulodz.pl.
3. Niniejszy Regulamin jest dostępny w siedzibie redakcji TuŁódź adres: 90-403 Łódź ul. Zachodnia 70 oraz na stronie internetowej tulodz.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy