Reklama

Reklama

Zbigniew Ziobro wspiera kandydatów Solidarnej Polski z regionu łódzkiego [WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zbigniew Ziobro wspiera kandydatów Solidarnej Polski z regionu łódzkiego [WIDEO] - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 26 września, lider Solidarnej Polski, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro udzielił poparcia trójce kandydatów jego partii w wyborach parlamentarnych z regionu łódzkiego. 

Reklama

Piotr Cieplucha, Ewa Wendrowska oraz Tadeusz Woźniak - ta trójka polityków Solidarnej Polski otrzymała dziś poparcie lidera tej formacji, ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Na konferencji prasowej w Publicznej Policealnej Szkoły Nowoczesnych Technologii dla Dorosłych w Łodzi Prokurator Generalny zapewniał o tym, że politycy Solidarnej Polski są gwarantem utrzymania dotychczasowych osiągnięć obecnego rządu.

Minister Ziobro podkreślił, że dochód narodowy powinien być sprawiedliwie dzielony. Pieniądze powinny trafiać przede wszystkim do polskich rodzin, a nie, jak to do tej pory często bywało, do mafii vatowskich. Partia rządząca ma plan, którego zrealizowanie będzie w przyszłości powodowało bogacenie się Polaków.

Zbigniew Ziobro dodał także, że zdaniem polityków partii rządzącej podniesienie płac jest konieczne. Największym problemem przed jakim staje w tej chwili Polska, jest brak wykwalifikowanych rąk do pracy. Zadaniem polityków jest takie działanie, które sprawi, aby młodzi Polacy nie opuszczali kraju, ale właśnie tutaj chcieli pracować, zakładać rodziny i płacić podatki.

- My musimy stworzyć rodakom pewność, że mogą rozwijać się tutaj i dlatego walczymy o głosy wyborców i namawiamy mieszkańców Łodzi i (…) województwa łódzkiego, by oddali głos przede wszystkim na “dobrą zmianę”. Gorąco namawiam, aby oddać na nich głos [troje kandydatów z regionu łódzkiego - przyp. red.] - powiedział minister Zbigniew Ziobro

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy