Reklama

Reklama

Zignoruj to wezwanie do zapłaty VAT!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zignoruj to wezwanie do zapłaty VAT! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Pocztą elektroniczną są rozsyłane fałszywe wiadomości, których nadawca wzywa do uregulowania zaległego podatku VAT – przestrzega Ministerstwo Finansów.

Reklama

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) odbiera sygnały o fałszywych wiadomościach e-mail, w których wzywa się do zapłaty zaległego podatku VAT. W mailu jest podany numer konta, na który należy wpłacić pieniądze.

Oszuści wysyłają wiadomości następującej treści (pisownia oryginalna):

Podatek Vat

Witam, przesyłamy wezwanie do uiszczenia zaległego podatku VAT pod grozba kary wynoszacej od 5 tys. do 500 tys. zł okres na wpłacenie zaleglosci wynosi 7 dni roboczych od dnia dzisiejszego Rachunek, na kt?ry nalezy wpłacie nalezny podatek to PKO BP 20 1020 1332 0000 1502 0633 5436 z tytułem zaległy podatek VAT.

Pozdrawiam,
Ewelina Kowal

Tel. 48 795 223 162

+48 85 652 4110

www.KrajowaAdmlnlstracjaSkarbowa.pl www.kas@mail.pl

Podatek

VAT.POF.js

Ministerstwo Finansów przestrzega, by nie otwierać linków, ani załączników zamieszczonych w podobnych wiadomościach, a także nie odsyłać odpowiedzi do nadawcy. Jest to o tyle niebezpieczne, że może spowodować zainfekowanie komputera szkodliwym oprogramowaniem, a nawet przekazać nasze poufne dane oszustom.  

Źródło: gov.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy