Reklama

Reklama

Znów koronawirus w szpitalu w Łódzkiem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Znów koronawirus w szpitalu w Łódzkiem - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Szpitalny Oddział Ratunkowy został natychmiastowo zamknięty.

Reklama

Zarażenie koronawirusem u piątki pracowników potwierdzono kilka dni temu, a praca oddziału ratunkowego ma zostać wznowiona w czwartek. Czy tak się stanie, zależy od wyników badań personelu, który obecnie przebywa na kwarantannie.

!reklama!


Szpital wystosował specjalny komunikat.

Wstrzymane zostają przyjęcia pacjentów w trybie ostrym do Szpitala, z wyjątkiem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, który posiada własną Izbę Przyjęć (poza SOR).

Utrzymujemy planowe przyjęcia na oddziały szpitalne, które odbywają się zgodnie z harmonogramem ale będą się odbywać w wydzielonym pomieszczeniu POZ.

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna zostaje wzmocniona przez personel Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, który nie jest na kwarantannie, tak aby zabezpieczyć doraźną pomoc lekarską w sytuacji kiedy do Szpitala zgłosi się pacjent potrzebujący pomocy.

Poradnia Chirurgiczna i Poradnia Urazowo-Ortopedyczna w godzinach pracy będzie przyjmować pacjentów urazowo-ortopedycznych, którzy będą potrzebowali pilnej pomocy.

Zespoły Ratownictwa Medycznego, które funkcjonują w pomieszczeniach oddzielonych od Szpitalnego Oddziału Ratunkowego pracują bez zmian, lecz pacjenci będą kierowani do sąsiednich szpitalnych oddziałów ratunkowych.

Pomieszczenia SOR zostają wyłączone z ruchu ludzi, a następnie zostaną poddane dokontaminacji powierzchni i powietrza.

Podejmujemy usilne starania organizacyjne aby jak najszybciej wznowić przyjęcia pacjentów do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Żródło: Dziennik Łódzki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy