Reklama

Bank Kroków w Porcie Łódź

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Bank Kroków w Porcie Łódź - Zdjęcie główne

Bank Kroków w Porcie Łódź | foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Chodzimy dla zdrowia, kondycji, dobrego samopoczucia, a także, by pomóc innym! Do końca kwietnia w Porcie Łódź działa Bank Kroków, w którym każdego dnia rejestrować można swoje rekordy w wykonanej liczbie kroków. Wszystkie zarejestrowane kroki przeliczone zostaną na konkretną pomoc finansową dla podopiecznych Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Ale to nie wszystko. Na uczestników akcji codziennie czekają do wygrania także upominki - plecak i butelki na wodę.

Ile kroków robimy każdego dnia? Warto je policzyć i zarejestrować w Banku Kroków w Porcie Łódź, który do 30 kwietnia funkcjonować będzie w Atrium Centrum. Wynik możemy podać za obecny lub poprzedni dzień, jednak wyzwaniem jest wykonanie minimum 2.500 kroków na dobę. Każdego dnia na najaktywniejszych uczestników akcji czekać będą nagrody - osoba z największą liczbą kroków otrzyma plecak STARTTID z inteligentnymi funkcjami, a pozostałych 60 najlepszych uczestników - ekologiczne butelki na wodę odIKEA ologowane przez Port Łódź. Do monitorowania swojego wyniku używać możemy opaski sportowej, smartwatcha, tradycyjnego krokomierza lub krokomierza w telefonie - wystarczy zainstalować jedną z dostępnych darmowych aplikacji. Bank Kroków w Porcie Łódź funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 – 20:00, natomiast w soboty oraz w niedzielę handlową, która przypada 30 kwietnia, Bank Kroków zaprasza od godziny 10:00 do 20:00. Zarejestrowane kroki uczestników akcji można na bieżąco śledzić na stronie internetowej Portu Łódź, gdzie każdego dnia podawane są najlepsze wyniki oraz lista zwycięzców.

Spacerowanie to oczywiste korzyści zdrowotne, takie jak wzmocnienie odporności, pozbycie się zbędnych kilogramów oraz zredukowanie stresu. Kroki wykonane z Portem Łódź mają jeszcze jedną niezwykłą moc – moc pomagania. Każdy, kto weźmie udział w akcji Banku Kroków w Porcie Łódź, dołoży swoją cegiełkę do pierwszego kroku każdego pokrzywdzonego dziecka, wykonanego w stronę jego zdrowia i szans na lepsze życie. Wszystkie kroki przeliczone zostaną bowiem na finansowe wsparcie dla podopiecznych Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, a konkretnie na pomoc lokalnym Centrom Pomocy Dzieciom. Działania pomocowe obejmować będą wszystko, czym Fundacja zajmuje się od ponad 30 lat, m.in. wstępną diagnozę, konsultacje prawne, psychologiczne i psychiatryczne dla dzieci, które doświadczyły przemocy. Kompleksowa pomoc udzielona najmłodszym, odgrywa kluczową rolę w odzyskaniu przez nich poczucia bezpieczeństwa i zaufania do dorosłych.

Szczegóły akcji oraz regulamin Banku Kroków znajdują się na stronie: https://www.portlodz.pl/pl-pl/bank-krokow

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy