Reklama

Reklama

Great September przedstawia program konferencji

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Great September

Great September przedstawia program konferencji - Zdjęcie główne

Ogłoszono program części konferencyjnej festiwalu | foto Great September

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Lista artystów i artystek, które zobaczymy 15-17 września w Łodzi, stale się wydłuża. Przybywa zarówno znanych nazwisk, jak i tych, o których dopiero będzie głośno. Jednak nie samymi koncertami żyć będą uczestnicy i uczestniczki Great September. Organizatorzy postanowili odkryć karty związane z konferencyjną częścią nowego wydarzenia. Poznaliśmy tematy paneli oraz osoby, które będą w nich uczestniczyć. Nie mogło zabraknąć najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej oraz dziedzin z nią związanych.

Reklama

Great September to połączenie festiwalu muzycznego i konferencji branżowej. Z jednej strony uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć ponad sto koncertów, zarówno popularnych twórców, jak i debiutantów. Drugą, niemniej ważną częścią wydarzenia, jest konferencja. W jej ramach odbędzie się wiele spotkań o charakterze merytorycznym, w tym panele dotyczące najważniejszych tematów, jakie dziś i w przyszłości dotykać będą rynku muzycznego w Polsce i na świecie.

Organizatorzy Great September chcą nie tylko być na bieżąco z najbardziej aktualnymi trendami, lecz je wyprzedzić, by dostarczyć uczestnikom możliwie jak najświeższą wiedzę. Dlatego do udziału zaproszeni zostali najlepsi specjaliści i specjalistki w swoich dziedzinach, czyli osoby, które kształtują branżę muzyczną. Wśród nich są też takie osoby, które tylko pozornie nie są związane z muzyką. Słowo “pozornie” jest tu kluczowe - w XXI wieku światy sztuki i nowych technologii przenikają się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, a jeśli dodamy do tego ogromnie ważne wątki biznesowe czy społeczne, to otrzymamy kompleksową oś zmiennych, mających pośredni lub bezpośredni wpływ na to, jak będzie wyglądać przyszłość sceny w całej jej rozpiętości.

Wśród tematów zaplanowanych paneli nie mogło zabraknąć wątków, które nieustannie budzą ciekawość, czyli dotyczących poszukiwania talentów i kreowania karier w erze TikToka, metaverse czy NFT, dyskusji na temat dominacji rapu, a także obecności marek przy dużych muzycznych przedsięwzięciach. To zaledwie wycinek dopracowanej i zróżnicowanej części merytorycznej, potwierdzającej ambicje Great September jako festiwalu showcase’owego, gdzie wnikliwie analizuje się trendy i wyznacza kierunki rozwoju.

Oto pełny program paneli dyskusyjnych w czasie pierwszej edycji Great September w Łodzi:

1. Czy wszyscy mamy talent tylko nie każdemu jest dane go zaprezentować? O łowcach talentów w Polsce. Paneliści: Maciej Woć (Sony Music Polska), Paweł „Józek” Jóźwicki (Jazzboy), Anna Wysocka (Fonobo). Prowadzący: Bartek Chaciński (Polityka)

2. Promocja marek na festiwalach muzycznych. Paneliści: Rafał Jakubowski (mBank), Jerzy Holub (Mastercard), Hubert Sypuła (CEDC), Joanna Wojtasik (Rossmann)Prowadząca: Gabi Drzewiecka (Chillizet, TVN)

3. Rap to nowy pop? Dominacja wytwórni SBM Label: historia, rozwój, przyszłość. Paneliści: Bartek Czarkowski, SolarProwadzący: Marek Fall (Newonce)

4. "To człowiek tworzy metamorfozy". Talent i autokreacja, czyli jak zostać artystą idealnym. Rozmowa Anny Gacek z Ralphem Kaminskim

5.Metaverse i NFT - czy technologia blockchainowa zmieni świat muzyki. Paneliści: Pan Winyl (POLVINYL), Jacek Głowacki (thesimplest.art), Aga Samitowska (whocares.media)Prowadzący: Artur Kurasiński (blog.kurasinski.com)

6.Rynek koncertowy w Polsce - życie po życiuPaneliści: Tamara Przystasz (Follow The Step), Michał Fałat (East Eventz), Magda Dubrawska (Sold Out). Prowadzący: Jarek Szubrycht (Gazeta Wyborcza)

7. Siła TikToka - czy jeden miliard ludzi może się mylić? Paneliści: Anna Błaszczyk (Sony Music Polska), Franek Warzywa, Młody Budda. Prowadząca: Agnieszka Szydłowska

8.Sanah - od królowej dram do królowej halPaneliści: Sanah, Jan Kubicki (Magic Records). Prowadząca: Gabi Drzewiecka (Chilizet, TVN)

Więcej szczegółów na temat konferencji oraz sylwetki wszystkich uczestników znajdziecie na stronie www.greatseptember.pl 

Część konferencyjna Great September odbędzie się przy Piotrkowskiej 217 w godzinach popołudniowych. Szczegółowy harmonogram zostanie przedstawiony wkrótce

Great September Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 15-17 września w klubach i miejscach kulturalnych w Łodzi. Cena biletu na trzy dni wynosi 129 złotych (do 31 sierpnia, od 1 września cena wzrasta do 149 złotych). Wejściówki można kupić za pośrednictwem serwisów eBilet oraz Eventim.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy