Reklama

"Letnie brzmienia" w EC1 Łódź

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

"Letnie brzmienia" w EC1 Łódź - Zdjęcie główne

"Letnie brzmienia" w EC1 Łódź | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Sanah i MROZU dołączają do trasy koncertowej Letnie Brzmienia w Łodzi

Przez całe wakacje w EC1 Łódź odbywać się będą plenerowe koncerty najpopularniejszych polskich artystek i artystów w ramach trasy Letnie Brzmienia. Na świeżym powietrzu zagrają: Sobel, Kaśka Sochacka, Nosowska, KULT, Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, Mery Spolsky, Zalewski, Brodka, Natalia Przybysz, KARAŚ/ROGUCKI, Kuba Badach, Vito Bambino i Sara. Do line-upu dołączają także sanah i MROZU. Bilety w cenie od 79 zł oraz karnety za 279 dostępne są w sprzedaży na www.ebilet.pl oraz www.letniebrzmienia.pl.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się także na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia.

Letnie Brzmienia ponownie w Łodzi! 8 lipca cykl koncertów w EC1 Łódź otworzy Sobel. Dwa dni później, czyli 10 lipca, przed łódzką publicznością zagra Kaśka Sochacka. Muzyczną gwiazdą trasy w sobotę 16 lipca będzie Nosowska. Wieczorem 22 lipca scenę Letnich Brzmień w Łodzi przejmie legenda rocka – KULT. Duet Kwiat Jabłoni będzie można usłyszeć 24 lipca. Z kolei 29 lipca o świetną, muzyczną atmosferę zadba Artur Rojek. Obok Mery Spolsky i jej twórczości trudno przejść obojętnie, o czym będzie się można przekonać 30 lipca. Dzień później wystąpi człowiek orkiestra, czyli Zalewski. 6 sierpnia łódzką publiczność oczaruje Brodka. 7 sierpnia na jednej scenie zagrają: Natalia Przybysz oraz duet KARAŚ/ROGUCKI. Wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny – Kuba Badach – pojawi się 13 sierpnia. Cykl koncertów Letnie Brzmienia w EC1 Łódź zakończy Vito Bambino Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzi występ Sary. Na finałowe koncerty zapraszamy 18 sierpnia.

Nad uczestnikami koncertu 15 lipca muzyczną „Aurę” roztoczy MROZU. Muzyk, autor tekstów, kompozytor, producent – artysta pełnowymiarowy. Radość, energia, optymizm i dystans – to odczucia nieodłącznie towarzyszące produkcjom tego twórcy. To też wartości, które wiążą się z DNA kampanii Always Welcome, której MROZU jest ambasadorem od 2021 r. Ważną częścią kampanii jest globalny projekt muzyczny Welcome Sessions, w którym artysta już drugi rok uczestniczy obok gwiazd światowego formatu. Zakłada on powrót artystów do miejsc, w których zostali szczególnie ciepło przyjęci na początku swej kariery i pokazuje je od nieznanych kulis. 

Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych elektronicznych kompozycjach. sanah zagra w Łodzi 5 sierpnia. 15 kwietnia ukazał się najnowszy album artystki – „Uczta”. Można na nim usłyszeć utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, w tym m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni.

Harmonogram koncertów:

EC1 Łódź – Miasto Kultury, ul. Targowa 1/3, Łódź

8.07, godz. 20:00 – Sobel

10.07, godz. 20:00 – Kaśka Sochacka

15.07, godz. 20:00 – MROZU x Welcome Sessions (NEW!)

16.07, godz. 20:00 – Nosowska

22.07, godz. 20:00 – KULT

24.07, godz. 20:00 – Kwiat Jabłoni

29.07, godz. 20:00 – Artur Rojek

30.07, godz. 20:00 – Mery Spolsky

31.07, godz. 20:00 – Zalewski

5.08, godz. 20:00 – sanah

6.08, godz. 20:00 – Brodka

7.08, godz. 18:00 – Natalia Przybysz

7.08, godz. 20:00 – KARAŚ/ROGUCKI 

13.08, godz. 20:00 – Kuba Badach

18.08, godz. 19:00 – Sara, godz. 20:00 – Vito Bambino

Bilety w cenie od 79 zł złotych na koncerty oraz karnety za 279 złotych są dostępne na www.ebilet.pl oraz www.letniebrzmienia.pl. Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl. Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.  

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim. Współorganizatorem cyklu jest „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi. Partnerzy Letnich Brzmień to Urząd Miasta Łodzi oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń. Patroni medialni projektu to: Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, Plaster Łódzki oraz TuŁódź.pl.

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Trzy koncerty MROZA spośród całego cyklu będą wyjątkowe. Odbędą się we współpracy z Welcome Sessions – nowym projektem muzycznym organizowanym w ramach międzynarodowej kampanii Always Welcome, której Mrozu jest polskim ambasadorem. Koncerty te będą dedykowane wyłącznie osobom w wieku 18+ przez wzgląd na niespodzianki, które zostaną wyserwowane uczestnikom jako gorące przywitanie. Zwieńczeniem projektu jest dwudniowy finał Letnich Brzmień w Poznaniu 10-11.09.2022 r. na Polanie Harcerza przy poznańskim jeziorze Malta, na którym zagrają m.in. Ralph Kaminski, Arek Kłusowski, Ofelia, bryska.

 

Więcej informacji:

www.welcomesesions.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy