Reklama

Reklama

Gdy sztuka staje się biznesem i gdy wytrwałość w biznesie to wielka sztuka. Biznes Caffe #23 [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gdy sztuka staje się biznesem i gdy wytrwałość w biznesie to wielka sztuka. Biznes Caffe #23 [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ŁSSE Czy obecne propozycje rządu wspierają, czy obciążają polskich przedsiębiorców? Jak biznes spotyka się ze sztuką i jak sztuka może stać się biznesem? Czy trzecia siła przemysłowa w dawnej Łodzi może wrócić do czasów świetności? To wszystko w Biznes Caffe #23.

Reklama

Ogłoszone niedawno plany zmiany wysokości płacy minimalnej, składki ZUS dla przedsiębiorców czy podniesienia cen energii elektrycznej nie wywołują w świecie, zwłaszcza drobnego biznesu, uśmiechu na twarzy. Dla zrównoważenia lekkiego pesymizmu, który nieuchronnie wkradł się do naszego programy, mamy bardzo optymistyczną rozmowę z rektorem łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, Jolantą Rudzką-Habisiak, z którą dyskutujemy o roli współczesnych uczelni artystycznych i ich związkach z biznesem. Przyglądamy się łódzkiej uczelni i dowiadujemy się, które branże produkcyjne czy usługowe mogą najlepiej skorzystać z niewątpliwie wysokich kwalifikacji absolwentów ASP. 

W trzeciej części programu rozmawiamy z prezesem zakładu Teofilów S.A. i przyglądamy się ścieżce odbudowy i rozwoju marki, która kiedyś, ponad trzydzieści lat temu obok innych wielkich fabryk, była synonimem potęgi przemysłowej Łodzi. Jak firma radzi sobie dzisiaj i jakie wymogi musi spełniać, by skutecznie walczyć z nie zawsze uczciwą konkurencją z Azji, dowiemy się z rozmowy z prezesem Mariuszem Trzciałkowskim. To wszystko w już dwudziestym trzecim odcinku naszego cyklu Biznes Caffe.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy