Reklama

Bądź inspiracją, konkurs dla twórców

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Bądź inspiracją, konkurs dla twórców - Zdjęcie główne

Bądź inspiracją, konkurs dla twórców | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Konkurs EDUinspiracje Media należy do najważniejszych inicjatyw prowadzonych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ oraz Europejskiego Korpusu Solidarności. Jego celem jest wyłonienie oraz promocja najlepszych twórców, poruszających tematy z sektora edukacyjnego.

Tegoroczna edycja konkursu EDUinspiracje – Media jest skierowana nie tylko do dziennikarzy, ale również do niezależnych twórców, którym bliska jest idea upowszechniania szans jakie zapewniają programy edukacyjne prowadzone przez Narodową Agencję Programu Erasmus + i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Hasło tegorocznej edycji to „Bądź inspiracją”, zawiera w swoim przesłaniu, zaproszenie do zaprezentowania twórczości uczestników konkursu i poszerzenia zasięgu jej odbiorców. Autorzy, którzy w sposób ciekawy i inspirujący przedstawią zagadnienia związane z edukacją: wywiady z ciekawy ludźmi, reportaże o wydarzeniach i akcjach powiązanych z Unią Europejską, wyjazdach zagranicznych, staży na uczelniach zagranicznych, doświadczeniach zawodowych, a w szczególności w ramach programu ERASMUS+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Materiały dziennikarskie do konkursu można zgłaszać w kategoriach: Publicystyka, Reportaż, Wywiad. Wystarczy zarejestrować się na stronie EDUinspiracje.org.pl. 

Szczegóły dotyczące konkursu są dostępne pod poniższym linkiem: https://eduinspiracje.org.pl/eduinspiracje-media/o-konkursie

 

Źródło informacji: Narodowa Agencja Programu Erasmus+

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy