Reklama

Reklama

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – Łódzkie zaprasza!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – Łódzkie zaprasza! - Zdjęcie główne

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie W tym roku, już po raz ósmy odbywać się będą Dni Otwarte Funduszy Europejskich czyli największe wydarzenie związane z Funduszami Europejskimi w Polsce. Bądź z nami podczas kulminacyjnego weekendu 17 – 19 września 2021 roku na www.dniotwarte.eu, oglądaj programy, weź udział w koncertach, warsztatach i konkursach z nagrodami! Na wydarzenie zaprasza Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber.

Reklama

Oprócz wydarzeń kulturalnych przewidziano liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! Zadań konkursowych szukaj na profilu Zmieniamy Łódzkie, w wybranych rozgłośniach – Radio Łódź, Nasze Radio, Strefa FM, Radio Victoria i Radio Niepokalanów oraz portalach internetowych. Będzie można sprawdzić swoją wiedzę o Unii Europejskiej oraz projektach dofinansowanych z środków RPO WŁ 2014-2020, a przy okazji wygrać pakiety gadżetów i podwójne wejściówki na koncerty.
Dodatkowo zachęcamy do udziału w konkursie przygotowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego pn.: „Łódzkie nakręca się!”, który przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wystarczy nagrać krótkometrażowy film pokazujących w sposób pozytywny i ciekawy „Jak Fundusze Europejskie zmieniły Twoją okolicę”. Do wygrania nawet 10 000,00 złotych na wyposażenie multimedialne szkoły, a dla wszystkich uczniów zwycięskich klas przewidziano nagrody rzeczowe! Więcej informacji o konkursie www.lodzkienakrecasie.pl

Dla fanów muzyki Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego również przygotował atrakcje. Trzy dni koncertowe, trzy niesamowite miejsca. 17 września Zespół Teatru Wielkiego w Teatrze Wielkim, 18 września koncert w Filharmonii Łódzkiej oraz 19 września Dawid Kwiatkowski w Łódzkim Domu Kultury.


Spotkajmy się na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich w Województwie Łódzkim!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy