Reklama

Reklama

Grupa Arche udostępnia hotele dla uchodźców

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: materiał partnera

Grupa Arche udostępnia hotele dla uchodźców - Zdjęcie główne

Grupa Arche udostępnia swoje hotele uchodźcom z Ukrainy i prowadzi zbiórkę na ich rzecz. „Odzew jest olbrzymi” – mówi Władysław Grochowski, prezes Grupy Arche | foto materiał partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Grupa Arche udostępnia swoje hotele uchodźcom z Ukrainy i prowadzi zbiórkę na ich rzecz. „Odzew jest olbrzymi” – mówi Władysław Grochowski, prezes Grupy Arche.

Reklama

Firma Arche wraz z Fundacją Leny Grochowskiej zorganizowały charytatywny bal, na którym zbierano fundusze przeznaczone na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Do grupy Arche należy 17 hoteli w Polsce.

„Jako firma Arche, jako Fundacja Leny Grochowskiej jesteśmy przygotowani logistycznie, żeby przyjąć 5 tysięcy Ukraińców. Nasza firma przeznaczyła 5 milionów zł na tę pomoc” – deklaruje Władysław Grochowski, prezes Grupy Arche.

Pod względem logistycznym całość wspiera, założona przez właścicieli Grupy, Fundacja Leny Grochowskiej. 

„Pierwsze i najważniejsze jest przyjęcie uchodźców do hoteli Arche w całej Polsce. Dzisiaj rozpoczęliśmy zbiórkę materacy, łóżek, aby móc efektywnie wykorzystać miejsce, także części wspólne, sale konferencyjne i tego typu przestrzenie” – mówi Aneta Żochowska, dyrektor Fundacji Leny Grochowskiej.

Zbiórki przebiegają bardzo sprawnie. 

„Jest olbrzymi odzew od ludzi, oferują nam mieszkania. Producent zaoferował tysiąc materacy, także wszystkiego szybko przybywa. U nas, w Łochowie, powstał sztab główny, przy każdym obiekcie jest sztab lokalny. Współpracujemy z samorządami, władzami. Wszyscy jesteśmy razem. Jestem dumny z Polaków, że nas więcej łączy, niż dzieli” – podsumowuje prezes Grochowski.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy