Reklama

Reklama

Jak podbić zagraniczne rynki? Bezpłatne spotkanie dla firm w Łódzkiej SSE

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Jak podbić zagraniczne rynki? Bezpłatne spotkanie dla firm w Łódzkiej SSE - Zdjęcie główne

Jak podbić zagraniczne rynki? Bezpłatne spotkanie dla firm w Łódzkiej SSE | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne spotkania poświęcone procesowi wchodzenia na rynki zagraniczne. Będą one częścią programu „Re_enter” stworzonego przez Łódzką Strefę dla firm myślących o sprzedawaniu swoich towarów czy usług poza granicami Polski. Podczas spotkań firmy otrzymają wiedzę niezbędną do postawienia pierwszych kroków na zagranicznym rynku. Pierwsze będzie poświęcone eksportowi do Wielkiej Brytanii. Start w najbliższą środę, 30 marca o 11 w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Reklama

Spotkanie jest bezpłatne ale obowiązuje rejestracja na stronie:

Zdobycie nowego rynku nie jest łatwe. Kto próbował ten wie, że szczególnie trudny jest ten pierwszy krok. Dlatego Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna stworzyła program wsparcia eksportu „Re_enter”. Jego częścią będą spotkania na których eksperci i firmy, które przetarły szlaki w eksporcie będą dzieliły się wiedzą jak działać na zagranicznych rynkach. Prezentować będą potencjał różnych rynków, ich specyfikę oraz kontakty, które mogą pomóc w ich zdobywaniu. Łódzka SSE gwarantuje potężny zastrzyk wiedzy, znakomitych prelegentów i możliwość networkingu.

W pierwszej kolejności przeanalizowany zostanie rynek brytyjski, który pomimo Brexitu, nadal jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem handlowym. Oprócz wiedzy merytorycznej, kontaktów i ciekawostek, będzie również kilka słów o praktycznym wsparciu, czyli informacja jak i kiedy skorzystać z finansowania w #re_openUK - programu Łódzkiej Strefy dedykowanego przedsiębiorcom dotkniętym skutkami wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Wśród prelegentów znajdziemy przedstawiciela Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu – Rafała Owczarka, który jest kierownikiem zagranicznego biura PAIH w Londynie i posiada rozległą wiedzę na temat możliwości jakie daje rynek brytyjski. W sesji pytań i odpowiedzi wystąpią eksperci z dużym doświadczeniem: Bartłomiej Kowalczyk, dyrektor Polish Business Link i Michael Dembinski, główny doradca Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej. 

Praktyczną wiedzą, doświadczeniem i dobrymi radami podzielą się przedstawiciele firm eksportujących do Wielkiej Brytanii: Joanna Salska – export manager w Delii Cosmetics, Michał Gosławski – dyrektor ds. sprzedaży zagranicznej Atlas, Kamil Rabenda – CEO Soligrano oraz w temacie potencjału e-commerce w UK głos zabierze Zbigniew Nowicki – przewodniczący Rady Izby Gospodarki Elektronicznej i Co-Managing Director w Bluerank.  

Spotkania o eksporcie z cyklu Re_enter będą odbywały się w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22G w Łodzi raz na kwartał. Strefa gwarantuje nie tylko potężny zastrzyk wiedzy i znakomitych prelegentów, ale również informacje, które nie są ogólnie dostępne.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy