Reklama

Lekarz POZ w Twoim telefonie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Lekarz POZ w Twoim telefonie - Zdjęcie główne

Lekarz POZ w Twoim telefonie | foto Materiał partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie W Łodzi to możliwe. Do tego: bezpłatnie i na NFZ. Jak to się stało?

Jedna z największych polskich przychodni online otworzyła pierwszą stacjonarną placówkę POZ w Łodzi. Oprócz pełnej opieki lekarzy w gabinetach lekarskich i na wizytach domowych, Pacjent może wybrać wizytę online za pośrednictwem platformy telemedycznej, poprzez telefon czy rozmowę wideo – niezależnie od tego gdzie się znajduje. A wszystko to w ramach kontraktu z NFZ!

Przychodnia Dimedic POZ jest inna niż wszystkie.

Dimedic to jedna z największych przychodni online w Polsce. Przez prawie siedem lat lekarze tej placówki udzielali konsultacji wyłącznie online: przez telefon lub formularze medyczne. Z usług przychodni korzysta obecnie ponad 160 tysięcy Polek i Polaków. Na początku pandemii Dimedic uruchomił specjalistyczną konsultację nakierowaną na diagnostykę COVID-19, z której pacjenci przez 6 miesięcy mogli korzystać nieodpłatnie.

Teraz Dimedic (https://przychodnia.dimedic.eu/), bazując na tych doświadczeniach, uruchomił pierwszą w Łodzi stacjonarną placówkę, w której Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych usług medycznych w ramach umowy z NFZ. Stacjonarnie lub zdalnie.

- Rozumiejąc potrzeby naszych Pacjentów i bazując na ponad 7 latach prowadzenia przychodni online, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym łączymy dostępność usług telemedycznych z empatią i najwyższymi standardami opieki medycznej. Twarzą w twarz – mówi Joanna Barczykowska, wiceprezes Dimedic. – Pacjenci przychodni mogą zapisywać się na konsultacje lekarskie (stacjonarne i zdalne) przez stronę przychodni, bez czekania na połączenie z recepcją. Wysoka jakość opieki medycznej, doświadczona kadra czy indywidualne podejście do Pacjenta – to wypracowane standardy w Dimedic, które z online przekładamy na placówkę stacjonarną. 

Poza możliwościami, które daje kontrakt z NFZ (bezpłatna opieka lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarki), Pacjenci przychodni mogą korzystać z praktycznego Konta Pacjenta na stronie przychodni POZ. Znajdą na nim wyniki badań diagnostycznych, wypisane e-recepty czy zalecenia dotyczące indywidualnych programów zdrowotnych. Umożliwia ono również elektroniczne wyszukanie i umówienie wizyty.

Przychodnia stacjonarna dostępna jak telemedyczna

Placówka stacjonarna Dimedic nie jest jedynie zwykłą przychodnią, w której Pacjenci mogą przejść nieodpłatne konsultacje medyczne na NFZ. Twórcy skupiają się na profilaktyce. Dr n med. Ewa Bieniek, kierownik Przychodni Dimedic, to specjalistka z zakresu chorób wewnętrznych, diabetologii i endokrynologii. Lekarz POZ z takim spektrum specjalizacji to rzadkość. Dr Bieniek formułuje ofertę Przychodni wokół holistycznej opieki nad Pacjentem.

- Uruchomienie przychodni POZ to dla nas kolejny krok w kierunku stworzenia kompleksowej usługi medycznej, w której każdy Pacjent jest ważny, zrozumiany i otoczony opieką, której oczekuje od nowoczesnej placówki medycznej – mówi Agnieszka Kister, wiceprezes Dimedic. – Stawiamy sobie za cel spersonalizowaną pomoc pacjentowi – dostosowaną do jego potrzeb, stanu zdrowia i stylu życia, dlatego w POZ każdy pacjent może liczyć na indywidualny program zdrowia.

Dimedic posiada już dwie stacjonarne przychodni w Kołobrzegu i w Łodzi. W tym roku planuje uruchomienie kolejnych m.in. w Warszawie.

Zapraszamy też na konferencję prasową, która odbędzie się 2 lutego o godzinie 12.00 w naszej przychodni przy ulicy Zbąszyńskiej 3C w Łodzi.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy