Reklama

Najlepsze agencje nieruchomości w Polsce. Otodom ogłasza wyniki konkursu Lider Nieruchomości 2021

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

Najlepsze agencje nieruchomości w Polsce. Otodom ogłasza wyniki konkursu Lider Nieruchomości 2021 - Zdjęcie główne

Otodom - Laureaci Lider Nieruchomości Otodom 2021 | foto Materiał partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Wobec dynamicznych zmian, jakie zachodzą dziś na rynku nieruchomości w Polsce, potrzebujemy prawdziwych autorytetów i ekspertów. Nie zawsze jednak wiemy, kto się zalicza do ich grona i jak zidentyfikować najlepszych w branży. W piątek, 1 kwietnia, zostały ogłoszone wyniki tegorocznej edycji konkursu Lider Nieruchomości Otodom, który wyłania najlepszą agencję nieruchomości w Polsce i w każdym z województw. To właśnie pośrednicy nieruchomości wyznaczają nowe standardy na rynku i inspirują innych przedstawicieli zawodu do inwestowania w najnowocześniejsze rozwiązania, zdobywanie nowych kompetencji i aktualizację wiedzy.

W ramach prestiżowego konkursu Lider Nieruchomości Otodom nagrodził agencje, które w 2021 roku wyróżniały się najlepszą jakością świadczonych usług. To pierwszy, a zarazem jedyny konkurs w Polsce, wyłaniający topowe agencje nieruchomości w kraju. Poza wskazaniem najlepszych w branży, konkurs ma również na celu promowanie dobrych praktyk biznesowych oraz wyznaczanie nowych kierunków rozwoju dla sektora pośrednictwa nieruchomości. Wszystko po to, by zawód agenta nieruchomości kojarzył się z eksperckością, wysokimi kompetencjami, skutecznością i profesjonalnym doradztwem na najwyższym poziomie. 

Otodom czuje się odpowiedzialny za motywowanie branży nieruchomości w Polsce do nieustannego rozwoju i kreowania najwyższych standardów pracy. Dba również o to, by agenci byli postrzegani jako profesjonaliści, a tym samym, by klienci dostrzegali wartość, jaką profesjonalny agent wnosi w proces transakcyjny. Wszystko po to, by rynek nieruchomości stał się bardziej przystępny i zrozumiały dla każdego z nas.

„Na pozytywny odbiór agenta nieruchomości wpływa między innymi to, że dba o interesy klienta i ma szeroką wiedzę na temat oferowanych nieruchomości oraz zna realia rynkowe. Istotną rolę w profesjonalizacji tego zawodu odgrywa dzielenie się wiedzą i kompetencjami. Od wielu lat współpracujemy z agencjami z całego kraju i organizujemy szereg inicjatyw zwiększających kompetencje agentów. Ten właśnie cel przyświeca zainicjowanemu przez nas konkursowi Lider Nieruchomości Otodom czy długofalowemu projektowi Agent PRO, którego nadrzędnym celem jest wyznaczanie standardów rynkowych i dostarczanie agentom nowoczesnych narzędzi wspierających ich w codziennej pracy” – zaznacza Anna Michałkiewicz, koordynatorka projektu Lider Nieruchomości, Otodom.

Konkurs został zaplanowany w taki sposób, by mogły w nim wziąć udział zarówno mniejsze firmy, operujące w niedużych miejscowościach, jak i duże biura działające w metropoliach. Nad niezależnym wynikiem oraz prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała agencja badawcza IQS. 

Tegoroczna gala finałowa, podczas której ogłoszeni zostali zwycięzcy konkursu, odbyła się 1 kwietnia w studiu XR TVN. Dzięki zaawansowanym narzędziom i zaskakującym możliwościom technologicznym podczas wydarzenia połączono świat realny z wirtualnym, a widzowie kanału YouTube oraz Facebooka stacji TVN mogli uczestniczyć w gali na żywo.

Obejrzyj Galę konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2021:

Najlepsi z najlepszych w 2021 roku

Prestiżowy tytuł najlepszej agencji nieruchomości w Polsce trafił – już po raz drugi – do Nowodworski Estates; poprzednią statuetkę agencja odebrała w 2019 roku. Nowodworski Estates ma swoje oddziały w 7 największych miastach w Polsce oraz zarządza najmem aż 2500 lokali.

„Gdy rozpoczynaliśmy działalność, postawiliśmy sobie za cel, by być najlepszą firmą w branży. Jestem dumny, że w imieniu już niemal 300 naszych współpracowników po raz drugi odbieram statuetkę dla najlepszej agencji nieruchomości w Polsce. To nagroda za wytrwałość i dbanie o nieustanne wprowadzanie innowacji, z których mogą korzystać nasi klienci. Od ponad 10 lat konsekwentnie pracujemy na to, by być profesjonalnym i zaufanym partnerem dla wszystkich osób, niezależnie od tego, jaką transakcję na rynku nieruchomości planują. Zwycięstwo w tak prestiżowym konkursie organizowanym przez cenionego gracza, jakim jest Otodom, buduje zaufanie wśród naszych klientów i motywuje do jeszcze lepszej pracy na ich rzecz” – mówi Adam Nowodworski, CEO Nowodworski Estates.

Nagrody otrzymały również agencje nieruchomości z poszczególnych województw. Statuetki są nie tylko ukoronowaniem ich prężnej pracy, lecz także wzmacniają ich autorytet oraz zapewniają klientów, że mogą liczyć na rzeczowe i profesjonalne wsparcie. 

Oto lista Liderów Nieruchomości Otodom 2021:

Lider Nieruchomości Otodom 2021 w kategorii ogólnopolskiej: Nowodworski Estates

Laureaci konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2021 w kategoriach wojewódzkich:

o Województwo dolnośląskie: Ale Chata Nieruchomości

o Województwo kujawsko-pomorskie: Dom Expert

o Województwo lubelskie: Big City Broker

o Województwo lubuskie: Skorecki Nieruchomości

o Województwo łódzkie: TGN Nieruchomości

o Województwo małopolskie: M3N Biuro Nieruchomości

o Województwo mazowieckie: White Lion Investments

o Województwo opolskie: Król Nieruchomości

o Województwo podkarpackie: Doradzamynieruchomosci.pl

o Województwo podlaskie: Północ Nieruchomości

o Województwo pomorskie: White Wood Nieruchomości

o Województwo śląskie: WGN Sosnowiec

o Województwo świętokrzyskie: Properco

o Województwo warmińsko-mazurskie: Good Life Estates

o Województwo wielkopolskie: Manufaktura Mieszkań

o Województwo zachodniopomorskie: ANKAM Nieruchomości

 

Źródło informacji: Otodom

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy