Reklama

Pomoc frankowiczom w Łodzi – gdzie uzyskać

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pomoc frankowiczom w Łodzi – gdzie uzyskać - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Problem z kredytami frankowymi nie pojawił się wczoraj, ale pomimo ciągnącej się nieprzerwanie walki frankowiczów z comiesięcznymi ratami nikt poza kancelarią frankową nie jest w stanie realnie udzielić pomocy poszkodowanym konsumentom.

Pomoc frankowiczom Łódź uzyskać można kontaktując się z Kancelarią Frejowski CHF, której przedstawiciele w sposób szczególnie precyzyjny przedstawia frankowiczom, jakie działania podjąć, aby zawalczyć o swoją przyszłość i sprawić, że kredyt frankowy stanie się przeszłością. Najbliższe miesiące z uwagi na nadchodzące podwyżki może jeszcze bardziej obciążyć frankowiczów. Co można zrobić w tej sytuacji?

· Skontaktować się doświadczonym pełnomocnikiem, jakim jest kancelaria frankowa Łódź

· Przygotować dokumenty kredytowe niezbędne do przeprowadzenia rzetelnej analizy i opinii prawnej

· Nawiązać współpracę z kancelarią frankową, która sporządzi i złoży pozew do sądu

· Uzyskać unieważnienie umowy frankowej i zwrot nadpłaconych rat

Czy wzrosną raty kredytu we frankach?

Dzikie lata 90-te przyniosły pokłosie Polaków chcących za wszelką cenę posiadać swój własny kąt, co dziś nikogo nie dziwi, bowiem aktualnie mało kto może pozwolić sobie na taki luksus. Lata 2006-2008 to prawdziwy skok w ilości udzielanych kredytów frankowych, a te zdawały się być najbardziej korzystne, ponieważ wybór między ratą w wysokości 2200 zł a 1400 zł zdaje się być oczywistym wyborem, nie wspominając już o atrakcyjnym i znacznie niższym, niż w przypadku kredytu złotówkowego oprocentowaniu.

Na przestrzeni lat kurs franka szalał, a tym samym wpływał fizycznie na wysokość rat kredytu polskich frankowiczów. Aktualnie mamy do czynienia z kolejnym zagrożeniem, które spowoduje, iż helwecka waluta ponownie spowoduje wzrost rat nawet o kilkaset złotych. Zdaniem prawników Kancelarii Frejowski CHF, którzy unieważniają umowy frankowe na szeroką skalę – jedyna pomoc frankowiczom Łódź, która może uchronić ich jak najszybciej przed nadchodzącym cyklem podwyżek jest złożenie pozwu oraz uzyskanie wstrzymania płatności rat na czas postępowania.

Jak uzyskać pomoc frankowiczom Łódź?

Frankowicze nie mają litości dla banków i wygrywają przed sądami obydwu instancji praktycznie wszystkie procesy, co aktualnie stanowi jedyną pomoc, jaką mogą uzyskać frankowicze będący w problemie ze swoim kredytem. Nie jest tajemnicą również, że sprawy frankowe z uwagi na obciążoną wydolność sądów potrafią trwać nawet od 3 do 4 lat, ale przede wszystkim w przypadku, gdy pozew kierowany jest do warszawskiego sądu. Jak podkreślają prawnicy Kancelarii Frejowski CHF, pełnomocnicy kierują pozwy do stołecznych sądów w nadziei na najlepsze orzecznictwo ryzykując tym samym przedłużenie całego procesu, tymczasem decyzja o złożeniu pozwu do mniejszego sądu pozwala zaoszczędzić dużo cennego dla frankowicza czasu, a linia orzecznicza przecież wszędzie jest taka sama.

Frankowicze poszukujący szybkich i doraźnych efektów, które pozwolą na złapanie oddechu i odpoczynek od obciążających rat mogą liczyć na pomoc w postaci uzyskania zabezpieczenia roszczenia. Kancelaria składa wniosek wraz z pozwem do sądu, a jego rozpatrzenie zajmować może nawet 30 dni, co daje frankowiczom pespektywę na szybkie wstrzymanie płatności swoich rat.

Skontaktuj się z Kancelarią Frejowski CHF i wstrzymaj swoje raty kredytu tak szybko, jak to tylko możliwe!

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE